FacebookInstagramYouTube

Śniadanie prasowe w Dermamedic Palace

Śniadanie prasowe w Dermamedic Palace

16 grudnia 2014 roku w nowo powstałej Klinice Urody Dermamedic Palace mieszczącej się przestrzeni warszawskiego Pałacu Kultury i Nauki, odbyło się zorganizowane przez OKK! gwiazdkowe spotkanie prasowe. Licznie przybyłych dziennikarzy osobiście przywitała właścicielka salonu - Anna Szczepańska, która przedstawiła zebranym filozofię miejsca, nakreśliła plan działania i opowiedziała o misji Dermamedic Palace. Goście mieli też okazję wysłuchać prezentacji na temat dostępnych w salonie fenomenalnych dermo-kosmetyków Diego dalla palma. Przedstawicielka marki – Agnieszka Bieńkowska z pasją opowiadała o charakterystyce, działaniu i efektach jakie daje specyfik.
Ogromnym zainteresowaniem cieszył się wykład dr Krystyny Łuczak-Surówki poświęcony historii urody. Oto jego skrócona wersja:
„Kosmetologia czyli sztuka pielęgnowania oraz kreowania piękna ciała ludzkiego istnieje od początku istnienia ludzkości, od trudnego do uchwycie precyzyjną datą momentu kiedy pojawiła się potrzeba na bycie pięknym i młodym. Ciało, o które dbaliśmy na różne sposoby i kierując się różnym motywacjami, estetycznymi, światopoglądowymi, obyczajowymi a nawet politycznymi, było zawsze istotnym elementem wyrażania naszej tożsamości.

Na przestrzeni tysiącleci, stuleci a dzisiaj już nawet dekad zmieniały się kanony piękna, z którymi chcieliśmy się utożsamiać. Ideały były różne ale nasze pragnienie zachowania ciała pięknym i młodym jest ponadczasowe. Naukowe podejście w poszukiwaniu nowych rozwiązań w zakresie kreowania kosmetyków rozpoczęte przez starożytnych Egipcjan odnajdziemy bardzo dobrze i we współczesnym świecie. Nie stosujemy już oczywiście ołowiu, rtęci w celu zwiększenia swej atrakcyjności, ale substancje naturalne i ich właściwości umiemy wykorzystać o wiele lepiej niż starożytni. I korzystają z nich nie tylko królowie i elita.

Możemy dziwić się wkraplaniu w oczy wyciągu z wilczej jagody celem powiększenia źrenic, możemy śmiać się z pudrowania twarzy i ciała mąką, jednak patrzymy w lustro z tą samą co nasi przodkowie potrzebą piękna. Przeszliśmy długą drogę, by móc korzystać z dobrodziejstw współczesnej kosmetologii. Korzystamy z niej wszyscy, niezależnie od płci, wieku, narodowości czy epoki, w której przychodzi nam żyć. Jak pokazuje historia pragnienie piękna jest cechą obu płci. Jest cechą ludzką i to jedną z tych, które będą wiecznie młode.”

Krystyna Łuczak-Surówka

Dermamedic Palace to pięknie zaprojektowana, ekskluzywna przestrzeń stworzona z myślą o tym, aby jak najdłużej zatrzymać ludzkie piękno!
www.dermamedic.pl

Partnerami spotkania byli: Luminisferze, BMW, KOD, Rent design i CAHA.
fot. Kryspin Andrzejewski

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.