FacebookInstagramYouTube

10. edycja OKK! design 16.11.2016

10. edycja OKK! design 16.11.2016

DOBRE DZIŚ – LEPSZE JUTRO to motyw przewodni 10. edycji spotkań z dobrym wzornictwem OKK! design. Jak na jubileusz przystało, było to wydarzenie szczególne, które obfitowało w wiele atrakcji i niezapomnianych chwil. Merytorycznie wartościowe wykłady Gości Specjalnych, prezentacje firm, najnowsze technologie, premiery produktów, prezenty i luksusowe nagrody oraz pyszny tort.
OKK! design to cykl spotkań z dobrym wzornictwem, które już od lat przyciąga architektów, projektantów wnętrz, wybitne postacie ze świata nauki oraz designu, a także licznych przedstawicieli branży związanej z wyposażeniem i dekoracją wnętrz. Tak było też i tym razem, ale wydarzenie, które odbyło się 16 listopada 2016 r. na długo zapadnie w pamięci osób w nim uczestniczących. Powodem jest jubileusz, który zgromadził wybitnych Gości Specjalnych i Partnerów oraz rekordową liczbę uczestników – ponad 200 osób. Spotkanie rozpoczęła Olga Kisiel-Konopka – twórczyni OKK! design i właścicielka agencji PR – OKK!
Wybitny polski designer Robert Majkut, po raz kolejny podczas wykładu „Suprematyzm, Kalifornia i inne efekty świetlne” udowodnił, że z ogromnym kunsztem potrafi nie tylko projektować, ale też opowiadać zapierające dech historie o projektowaniu. Designer na przykładzie swego najnowszego konceptu moskiewskiego Kina Mori Cinema-IMAX opowiedział o tym, z czym wiąże się odpowiedzialny design i jaki to ma wpływ na lepsze jutro.
Daniel Welfel, specjalista od nowych technologii - pokazał z kolei wirtualną rzeczywistość, która doskonale sprawdza się w projektowaniu wnętrz. Goście mogli się osobiście o tym przekonać, zakładając rozwinięte pod względem technologicznym gogle.
Wartościowe wystąpienie o blogosferze wnętrzarskiej i o tym jak osiągnąć sukces w tej dziedzinie miała także Ula Michalak – twórczyni i właścicielka bloga Interiorsdesignblog.com, pomysłodawczyni MEETBLOGIN – ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich oraz inicjatorka Bloggers Zone. Można było także poznać „Teorię projektowania oświetlenia we wnętrzu z aspektami jej praktycznego zastosowania” według architekta Miłosza Kowalskiego wieloletniego wykładowcy na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej oraz wykładowcy w Szkoleniowej Placówce Oświatowej Creator. Natomiast o tym w jaki sposób osiągnąć komfort akustyczny we wnętrzach opowiadał przedstawiciel EVERSPACE i BEJOT - Marcin Zastawnik, specjalista ds. akustyki w firmie ProperSound, członek Polskiego Towarzystwa Akustycznego, doktorant w Katedrze Mechaniki i Wibroakustyki oraz członek Laboratorium Akustyki Technicznej na AGH w Krakowie. Agnieszka Kowalska-Maksym – architekt, kierownik działu Design w firmie Tremend świadczącej usługi projektowe oraz wsparcie w zakresie prowadzenia i nadzorowania procesu inwestycyjnego tłumaczyła niuanse różnorodności w hotelach ekonomicznych. I wreszcie Anna Grużewska – wieloletnia dziennikarka wnętrzarska, obecnie zastępczyni redaktora naczelnego czasopisma „Czas na wnętrze” przekazała potężną dawkę praktycznej wiedzy, niezbędną wszystkim architektom i designerom, podpowiadając w jaki sposób skutecznie promować swoje projekty i jak najlepiej zaistnieć w mediach wnętrzarskich.
Całość z ogromną swobodą i wdziękiem poprowadziła dziennikarka i prezenterka radiowa, ale również projektantka wnętrz Agnieszka Kałuża – znana z autorskiej audycji „Aga Pomaga” o urządzaniu wnętrz w Radiu Kolor, a jednocześnie wielokrotny ekspert do spraw wystroju wnętrz w różnych mediach. O stylizację przestrzeni zadbała projektantka Patrycja Sapiełkin-Strupiechowska. Natomiast o cieszący nie tylko oczy, ale i podniebienia poczęstunek - Restauracja Halka. Na uczestników spotkania, którzy dotrwali do końca czekały wspaniałe nagrody i jubileuszowy tort. A następna edycja już planowana jest na marzec 2017 roku.
Partnerami 10. Jubileuszowej edycji byli: AXOR, Comitor, Ege, Amtico, Carpet Studio, BM Housing, LAKO, Everspace, BEJOT, PIXERS, 7 razy ładniej, Galeria Heban, MINI Bawaria Motors, Avant, KOD, Art Cinema, VZÓR.
Patronat medialny objęli: Weranda, Czas na Wnętrze, Monogram Magazine, Nowy Magazyn, Wnętrze i Ogród, Lavie, Domo+, Bizens.meble.pl, PSPW, Domideco, Archimania, PLN Design, foorni.pl, meble.pl, Exspace, Mówią na mieście, Ekspert budowlany, Enter the room, archirama.pl, example.pl, Ewa&Wnętrze, Mieszkanie z pomysłem, sophisti.pl, kochampiekno.pl, designteka.pl, New polish design, Hotelarz.

Fot. Kryspin Andrzejewski i www.satinphoto.com

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.