FacebookInstagramYouTube

20-lecie marki Muraspec - 21.09.2017

20-lecie marki Muraspec - 21.09.2017

20-lecie Muraspec w towarzystwie OKK!

O kliencie: Muraspec to światowej sławy producent oklein ściennych. Tapety kontraktowe i okleiny ścienne marki Muraspec od ponad 125 lat można znaleźć w najlepszych hotelach, biurach, szpitalach, sklepach oraz luksusowych rezydencjach na całym świecie. Na rynku polskim firma istnieje już od 20 lat. Oferta obejmuje tysiące wzorów i kolorów, a także duży wybór różnych ich gramatur i szerokości. Firma Muraspec znana jest z najwyższej jakości dla najbardziej wymagających klientów. Dzięki własnemu zespołowi projektowemu i zapleczu produkcyjnemu Muraspec jest w stanie realizować projekty na indywidualne zamówienie. 20 lat istnienia marki na rynku polskim potwierdza stabilność i gwarancję sprawdzonych produktów.

Zakres działań: Do zadań agencji OKK! należało stworzenie koncepcji jubileuszowego wydarzenia. Kompleksowo zajęliśmy się organizacją eventu: opracowaliśmy motyw przewodni i scenografię wydarzenia, wybraliśmy przestrzeń do eventu, zaprosiliśmy gości, media, specjalnych prelegentów. Przygotowaliśmy press packi dla gości z upominkami od partnerów i patronów medialnych. Zadbaliśmy o partnerów wydarzenia, a także nagrody w specjalnym konkursie dla gości. O wydarzeniu komunikowaliśmy w mediach (zaproszenie, relacja). Zadbaliśmy także kwestie techniczne tj. nagłośnienie, materiały foto i video. Do naszych zadań należał również wybór cateringu, wina oraz transport gości specjalnych.
Efekty: W wydarzeniu uczestniczyło ok. 250 gości, przede wszystkim architekci, projektanci i przedstawiciele mediów. Zapowiedź i relacja z wydarzenia na szeroką skalę publikowana były w mediach branżowych. Powstała relacja foto i video z wydarzenia.

Relacja: 21 września 2017 r. w Promie Kultury na Saskiej Kępie odbyła się jubileuszowa impreza 20-lecia istnienia w Polsce firmy Muraspec. Podczas spotkania goście Muraspec przenieśli się na chwilę w czasie do Polski lat 90. Goście specjalni wygłosili inspirujące i różnorodne wykłady. Ewa Mierzejewska, redaktor naczelna „Dom & Wnętrze” pokazała, jak w ciągu dwóch dekad tworzyły się trendy w aranżacji wnętrz oraz w jaki sposób ewaluowało wzornictwo, świadomość i oczekiwania konsumentów. W ten sposób uczestnicy dowiedzieli się także jak zmieniały się okładziny ścienne i tapety marki Muraspec. Prof. Radek Achramowicz opowiadał o bliskich związkach designu ze sztuką, architekturą oraz modą, nawiązując do historii minionych 20 lat. Natomiast projektant wnętrz Joanna Znamirowska-Pałka, na podstawie swoich realizacji, zaprezentowała możliwości, jakie daje współpraca z firmą Muraspec w zakresie aranżacji ścian we wnętrzach biznesowych.
Z okazji jubileuszu firma Muraspec ogłosiła także konkurs „Jasne! Lampa zainspirowana Rowlux”, skierowany do młodych architektów, projektantów wnętrz oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Inauguracji wydarzenia dokonała Magdalena Federowicz-Boule, architekt i założycielka pracowni Tremend, a także jeden z jurorów. Konkurs startuje 9 października 2017 r. i potrwa do 31 stycznia 2018 r. Laureaci otrzymają cenne nagrody pieniężne, a ponadto zwycięski projekt zostanie wdrożony do produkcji. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną podczas OKK! design, w marcu 2018 r oraz na stronie internetowej www.muraspec.pl.
Podczas drugiej części urodzinowego spotkania na gości Muraspec czekały liczne atrakcje m.in.: pokaz sushi autorstwa Sushi Baru Plac Unii 1, koncert młodej, dobrze zapowiadającej się wokalistki –Kingi Zielskiej oraz konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Całą uroczystość umilała muzyka w wykonaniu Dj Seba Skalskiego.
O podniebienia gości Muraspec zadbała „Halka Restauracja po polsku.” Nad oprawą estetyczną wydarzenia czuwała projektantka wnętrz, Patrycja Sapiełkin-Strupiechowska. Jubileuszową imprezę koncertowo poprowadziła Dagmara Jakubczak, projektantka i blogerka wnętrzarska.

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.