FacebookInstagramYouTube

Akcja z blogerkami dla Gala Collezione

Akcja z blogerkami dla Gala Collezione

O Kliencie:
Fabryka Mebli Gala Collezione to jeden z największych producentów mebli wypoczynkowych w Polsce, zatrudniający ponad 700 wykwalifikowanych pracowników w czterech zakładach produkcyjnych. Firma oferuje designerskie tapicerowane sofy, narożniki i fotele oraz zestawy modułowe z dodatkowymi funkcjami. Więcej o Gala Collezione na stronie www.GalaMeble.com oraz www.SweetSit.pl

Zakres działań:
Celem akcji „Fotele w domach blogerów” było zaprezentowanie najnowszej kolekcji foteli z oferty Gala Collezione i dotarcie z komunikacją do osób, z którymi identyfikują się potencjalni klienci Gala Collezione. Modele foteli Fido, Dot II i Neo II trafiły do domów opiniotwórczych influencerów i blogerów wnętrzarskich. Do zadań agencji OKK! należało stworzenie koncepcji, wyselekcjonowanie osób zaproszonych do akcji, realizacja wysyłki, oraz bieżący kontakt z blogerami podczas trwania akcji i nadzór nad wywiązaniem się ze świadczeń. Aranżacje zdjęć i video z udziałem nowości Gala Collezione były pokazywane na blogach oraz instagramowych profilach wybranych influencerek.

Efekty:
Zwiększenie świadomości na temat marki wśród liderów opinii oraz ich fanów i obserwujących. Szeroka publikacja zdjęć z fotelami w różnych aranżacjach na zasięgowych profilach na Instagramie, Facebooku i blogach - w postaci postów oraz relacji. Współpraca wpłynęła na zwiększenie wizyt na stronie www.GalaMeble.com oraz przyrost fanów na Instagramie Gala Collezione Inspiruje o ponad 500 nowych obserwujących.

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.