FacebookInstagramYouTube

BIEG KOBIET ANITA – Zawsze Pier(W)si –13.10.2019

BIEG KOBIET ANITA – Zawsze Pier(W)si –13.10.2019

O Kliencie:
Kneipp to niemiecki producent kosmetyków opartych na naturalnych składnikach, który oferuje produkty pielęgnacyjne pozbawione środków konserwujących i sztucznych barwników. W portfolio marki znajdują się olejki do kąpieli, bio-olejki do ciała i twarzy, sole, płyny i esencje do kąpieli, olejki do masażu, a także linia do pielęgnacji stóp, którą pokochały influencerki. Oprócz świadomej pielęgnacji marka wspiera także prozdrowotne inicjatywy, takie jak Bieg Kobiet Anita – Zawsze Pier(W)si, którego celem było zwrócenie uwagi na zdrowie kobiet i profilaktykę nowotworu piersi.

Zakres działań:
Do zadań agencji OKK! należała promocja wydarzenia przez pryzmat partnerstwa marki Kneipp – wysyłka komunikatów medialnych przed i po biegu, podtrzymanie stałego kontaktu z mediami, zaproszenie na event dziennikarzy i influencerów.

Efekty:
Zapowiedź i relacja z wydarzenia były szeroko komentowane w mediach ogólnoinformacyjnych i lifestylowych. W biegu wzięło udział ponad 1600 kobiet, wśród nich znalazły się przedstawicielki znanych tytułów: Rzeczpospolita, polki.pl, Czas na Wnętrze, Przyjaciółka. Do biegu zachęciły również na swoich profilach znane influencerki: Less Then Perfect Woman czy Ekocentryczka.

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.