FacebookInstagramYouTube

Ditta Zimmermann - oficjalne otwarcie butiku w warszawskich Domach Mody MODO 6.11.2015

Ditta Zimmermann - oficjalne otwarcie butiku w warszawskich Domach Mody MODO 6.11.2015

O Kliencie:
Nowa na polskim rynku marka biżuterii modowo-artystycznej, dedykowana kobietom interesującym się modą, ale przede wszystkim stawiającym na kreowanie własnego, niepowtarzalnego stylu.

Zakres działań:
Do zadań agencji należało opracowanie strategii komunikacji oraz kompleksowa organizacja konferencji prasowej połączonej z oficjalnym otwarciem butiku w warszawskim MODO. OKK! pozyskało parterów wydarzenia. Zadbaliśmy o odpowiednią frekwencję na spotkaniu. Olga Kisiel-Konopka wystąpiła w roli prowadzącej.

Efekty:
Na event przybyło ponad 50 gości, w tym przedstawiciele mediów, celebryci, blogerzy modowi. Po spotkaniu ukazały się liczne relacje w mediach.

Relacja
6 listopada w warszawskich Domach Mody MODO otwarto oficjalnie pierwszy butik polskiej marki jubilerskiej Ditta Zimmermann. Wyrafinowane wnętrze, ciekawa biżuteria i profesjonalny personel - to wszystko sprawia, że warto odwiedzić to miejsce.
Czy mogło być lepsze miejsce na stworzenie butiku z polską autorską biżuterią niż Domy Mody MODO, gdzie swoje salony ma kilkudziesięciu polskich projektantów mody? Drugiego takiego skupiska świetnych marek, niebanalnych pomysłów i kreatywności nie ma z pewnością w całej Polsce. Nic więc dziwnego, że szukając przestrzeni na swój pierwszy stacjonarny butik Ditta Zimmermann zdecydowała się właśnie na otwarte w październiku tego roku MODO.
Zadanie zaprojektowania pierwszego, flagowego butiku właściciele powierzyli dr. Janowi Sikorze, a uznany architekt, specjalizujący się w tworzeniu wnętrz publicznych podszedł do nowego zadania z typowym dla siebie zaangażowaniem. Chcąc zerwać z homogenicznym wystrojem tego rodzaju wnętrz postawił na szlachetne materiały: marmur i drewno jesionu. Wybrał też nietypową kolorystykę: szarość przełamaną jasną barwą drewna uzupełnił niebieskimi, żółtymi i złotymi akcentami. Całość jest bardzo przemyślana i elegancka - można ją porównać do luksusowego jubilerskiego futerału, który otwierając się eksponuje w pełni blask i wyrafinowaną formę klejnotów.
Oficjalne otwarcie pierwszego butiku odbyło się 6 listopada 2015. Licznie przybyłych przedstawicieli prasy, blogerów modowych i gwiazdy powitała osobiście Ditta Zimmermann - właścicielka marki i projektantka biżuterii. W krótkim wystąpieniu opowiedziała o tym, jak doszło do powstania jej autorskiego brandu i jak dumna jest z tego, że po kilkunastu latach pracy dla wielu jubilerskich marek, może realizować swoje najbardziej śmiałe pomysły i prezentować je pod własnym nazwiskiem. Niezwykle fascynująca i pełna emocji była także jej opowieść o inspiracjach stojących za poszczególnymi kolekcjami - od wspomnień z dzieciństwa, po fascynację sztuką i muzyką.
Jaka jest biżuteria Ditty Zimmermann? Przede wszystkim niezwykle różnorodna - każda z pań z pewnością odnajdzie wśród propozycji projektantki coś zgodnego ze swoimi upodobaniami. Wystarczy zresztą zwrócić uwagę na samą różnorodność kamieni: od subtelnego różowego kwarcu, poprzez między innymi perły, kryształ, granaty, ametysty, akwamaryny, agaty dendrytowe, po czarny onyks. "Polki są wymagające - konsekwentnie szukają własnego stylu i oryginalnych ozdób. Dlatego chciałam zaproponować swoim klientkom, jak najbardziej zróżnicowane kolekcje.”
Goście otwarcia szczególnie zachwyceni byli kolekcjami Geometric Design i Konstelacje. Ta pierwsza jest zdecydowanie najnowocześniejsza i najbardziej minimalistyczna. Z kolei Konstelacje zachwycają oryginalną interpretacją obecnych przecież od wieków w świecie biżuterii "kosmicznych" motywów: gwiazd, planet, orbit. Panie mierzyły naszyjniki, bransoletki i pierścionki, a panowie je podziwiali. Wielu gości wyszło z butiku nie tylko z biżuteryjnymi upominkami od marki, ale także z dodatkowymi zakupami. W końcu - zgodnie z dewizą marki Ditta Zimmermann - sile piękna trudno się oprzeć.
Nad całością czuwało OKK!, a spotkanie poprowadziła właścicielka agencji Olga Kisiel-Konopka

Więcej informacji i sklep internetowy: www.dittazimmermann.com

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.