FacebookInstagramYouTube

Ditta Zimmermann & Women - o metamorfozach - 24.02.2016

Ditta Zimmermann & Women - o metamorfozach - 24.02.2016

O Kliencie:
Nowa na polskim rynku marka biżuterii modowo-artystycznej, dedykowana kobietom interesującym się modą, ale przede wszystkim stawiającym na kreowanie własnego, niepowtarzalnego stylu.

Zakres działań:
Opracowaliśmy koncepcje i program wydarzenia. OKK! pozyskało parterów i patronów medialnych. Zajęliśmy się całościowym przygotowaniem spotkania, zaproszeniem gości oraz gwiazdy wieczoru. Do zadań agencji należało również doradztwo komunikacyjne i promocja wydarzenia (napisanie relacji, rozesłanie materiałów i monitoring mediów).

Efekty:
Na event przybyło ponad 30 gości, w tym przedstawiciele mediów, celebryci, styliści. Po spotkaniu ukazały się liczne relacje w mediach.

Relacja
Kobieta zmienną jest - ten cytat z libretta operetki Rigoletto Verdiego trafnie podsumowuje kobiecą naturę. Nic więc dziwnego, że drugie spotkanie z cyklu Ditta Zimmermann & Women, odbywające się 24 lutego 2016 poświęcone było metamorfozom.
Każda z kobiet lubi od czasu do czasu zmienić coś: w swoim życiu, w swoim wyglądzie, w swoim najbliższym otoczeniu. Metamorfozy dodają nam energii, motywują, zaspokajają nasze twórcze, kreatywne aspiracje. A inspiracją do zmian może być wszystko: rozmowa z przyjaciółką, nowe zawodowe wyzwania, zmiana pór roku, ciekawa lektura, interesująca wystawa malarstwa, obejrzany ostatnio film. Potwierdziła to w swoim wystąpieniu gospodyni wieczoru, Ditta Zimmermann opowiadając o źródłach inspiracji do zaprojektowanej przez siebie kolekcji biżuterii Geometric Shapes. Znalazły się wśród nich nowoczesne budynki, takie jak Pawilon Serpentine Gallery w Londynie, gwiazdki śniegu, film Wielki Gatsby i malarskie dzieła Wojciecha Fangora. Projektantka biżuterii zdradziła tez uczestnikom spotkania jak wyglądają jej ulubione wnętrza.
Prowadząca spotkanie Hanna Kochańska, następną z goszczących w Butiku Ditta Zimmerman znanych pań, Annę Oberc, pytała o to, czy metamorfozy wyglądu mogą pomóc w karierze - nie tylko aktorskiej. Ta dowcipnie opowiadała o swoich kolejnych przemianach i podkreślała, że przede wszystkim warto być sobą, a nasz styl powinien ewoluować wraz z naszą osobowością i doświadczeniem.
Justyna Ołtarzewska, projektantka mody, mówiła o tym, jak zmienia się nasz styl ubierania wraz z porami roku i jak można zmieniać swoje stroje przy pomocy dodatków. Na potwierdzenie swoich słów zaprezentowała pochodzący z jej oferty dwustronny płaszcz i dzianinową sukienkę. Wskazywała też zasady umiejętnego odmieniania stroju - najbezpieczniej zrobić to wprowadzając podobne do posiadanych fasony w nowych kolorach. Nieco więcej wyczucia wymaga wprowadzenie nowych fasonów - te bowiem musza być dopasowane do naszej sylwetki, stylu życia, zawodu. Namawiała też panie gorąco do powrotu do sukienek - jej zdaniem najwygodniejszego i najbardziej efektownego elementu kobiecej garderoby.
Metamorfoza kojarzy się ze zmianą na lepsze - czasem by poprawić nasz wygląd, samopoczucie i zdrowie wystarczy ... dobrze się wyspać. Pomocne mogą być w tym znakomite łóżka oferowane przez markę Cotton & Co. O tym dlaczego sen jest tak istotny dla naszego zdrowia i urody opowiadała jej założycielka, Karolina Ballard. Co do tego, że sen jest filarem zdrowego stylu życia nie miała też wątpliwości popularna "pogodynka" Anna Dec. Jednak stwierdziła, że przy jej pracy trudno regularnie i długo się wysypiać. W jej interpretacji metamorfoza to rodzaj "ramy" dzięki której eksponujemy naszą osobowość, wiedzę, doświadczenie, urok, poczucie humoru.
Makijażystka Marta Kwiecińska po raz kolejny odsłaniała tajniki swojego zawodu. jej zdaniem by skutecznie przeprowadzać makijażowe metamorfozy warto poznać swoje "warunki", takie jak kształt twarzy, osadzenie oczu, karnacja. Jeśli będziemy tego świadome, łatwiej będzie nam podkreślić to, co w nas wyjątkowe i niepowtarzalne. Panie chcące opanować nowe kosmetyczne tricki zapraszała do udziału w organizowanych przez siebie warsztatach.
Zdaniem Moniki Sulewskiej- Sokołowskiej z Akademii Tańca Sulewscy wiele pozytywnych zmian wyzwala w nas taniec: jesteśmy bardziej zrelaksowane, uśmiechnięte, świadome swojego ciała - po prostu bardziej kobiece. Każda z uczestniczek spotkania otrzymała więc w ramach zachęty do zmian kupon na miesięczny kurs tańca.
Bardzo intrygującą zmianę zaproponowała też ekspertka w dziedzinie aromatoterapii i "nos" - jak o sobie mówi - Katarzyna Kochańska. Otóż powinniśmy zmienić niskiej jakości, syntetyczne zapachy na te naturalnego pochodzenia. Jeśli chcemy by nasz dom wydawał się naszej rodzinie i naszym gościom wyjątkowym miejscem, powinniśmy sięgnąć po jeden z popularnych, lubianych przez wiele osób zapachów: wanilii, cytrusów, kwiatów, cynamonu. Jeśli zaś same chcemy czarować zapachem wtedy niezastąpiona jest róża oraz ylang-ylang.

Uczestniczki drugiej edycji Ditta Zimmermann & Woman miały też okazję skosztować pysznych przekąsek i słodyczy, wylosować atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów imprezy oraz kupić po promocyjnych cenach biżuterię Ditty Zimmermann. Spotkanie trwało

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.