FacebookInstagramYouTube

Duet idelany – OKK! i Profim na Warsaw Home Expo - 6-9.10.2017

Duet idelany – OKK! i Profim na Warsaw Home Expo - 6-9.10.2017

O kliencie:
Profim jest jednym z czołowych producentów krzeseł i foteli biurowych w Europie. Produkty powstające w polskiej fabryce tej firmy w Turku, wyróżnia dopracowany w każdym szczególe, perfekcyjny design, ergonomiczne rozwiązania i wysoka jakość. Dzisiejsza pozycja Profim jest efektem wieloletniej systematycznej pracy i ciągłego rozwoju, gdzie od ponad 26 lat tworzone są produkty odpowiadające najwyższym standardom. Marka Profim ceniona jest także za oryginalne wzornictwo, które jest wynikiem współpracy z międzynarodową grupą projektantów z całego świata. Podczas Warsaw Home Expo gościem specjalnym marki Profim był francuski designer Christophe Pillet. W kwietniu 2017 r. siedziska z rodziny Chic Air marki Profim otrzymały wyróżnienie Red Dot Award 2017.

Zakres działań:
Do zadań agencji OKK! należało opracowanie koncepcji udziału marki Profim w targach Warsaw Home Expo. Zaprosiliśmy gości na wydarzenie rozdając oraz wysyłając zaproszenia. Towarzyszyliśmy w konsultacjach dotyczących druku. Agencja OKK! zadbała o patronów medialnych. Zajęliśmy się organizacją śniadania prasowego: rozesłaniem zaproszeń do mediów, potwierdzeniem przybycia, stworzeniem oraz wysłaniem do mediów relacji po wydarzeniu. Zadbaliśmy o nagrody w specjalnym konkursie dla gości. O wydarzeniu komunikowaliśmy w mediach (zapowiedzi, relacja). Zadbaliśmy także o kwestie techniczne tj. materiały foto i video. Do naszych zadań należało również przygotowanie niewielkiego cateringu. Zadbaliśmy o wywiad do prasy z gościem specjalnym Christophem Pillet, kierownikiem marketingu – Katarzyną Bukowiecką oraz prezesem firmy, Piotrem Chełmińskim.

Efekty:
W spotkaniu uczestniczyła zapowiedziana wcześniej liczba osób. Byli to przede wszystkim to przedstawiciele świata mediów, a także projektanci i architekci. Wywiad z projektantem Christophe Pillet zgromadził liczne tłumy uczestników targów. Zapowiedzi i relacja z wydarzenia była publikowana w mediach branżowych. Stoisko odwiedziło wielu zaproszonych gości. Przedstawiciele Profim zawarli wiele nowych znajomości z projektantami i architektami.

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.