FacebookInstagramYouTube

ENDO na Łódź Design Festival

ENDO na Łódź Design Festival

O Kliencie:
Marka Endo jako pierwsza i długo jedyna firma w Polsce ozdabiała swoje produkty napisami w języku polskim. Pokazała tym samym, ile emocji i skojarzeń mogą budzić w dorosłych i dzieciach pomysłowe i zaskakujące gry słowne połączone z niebanalną grafiką. Endo udowadnia, że oprócz wygody i funkcjonalności ubranka mogą być czymś więcej – mogą pełnić rolę edukacyjną.

Zakres działań:
OKK! zainicjowało możliwość uczestnictwa marki Endo podczas Łódź Design Festival w interaktywnej wystawie dla dzieci „Przytul Polskę”. Agencja negocjowała warunki oraz przygotowała pomysły, w jaki sposób Endo mogłoby być częścią wydarzenia. W efekcie, przygotowana została strefa, gdzie dzieci mogły bawić się i ubierać Misie Endo. Rozdawane były zakładki, kolorowanki, przypinki z grafikami Endo oraz wyznaczone zostało miejsce na radosną twórczość najmłodszych uczestników Łódź Design Festival, gdzie czekały stempelki. OKK! zadbało również o działania komunikacyjne wokół wydarzenia. W mediach pojawiła się informacja, będąca jednocześnie zaproszeniem do udziału w wystawie. Podczas eventu agencja przygotowała materiał zdjęciowy, który wykorzystany został do promocji w social mediach.

Efekty:
Udział w Łódź Design Festival był idealną promocją dla marki Endo oraz wpłynął na jej rozpoznawalność i kojarzenie z bezpieczeństwem, edukacją oraz humorem. Ukazało się ponad 20 publikacji w mediach na temat udziału Endo w wystawie „Przytul Polskę”. Relacje zdjęciowe z wydarzenia ukazały się w social media.

Łódź Design Festival to idea, ludzie, działanie. Powstał w 2007 roku, przyjmując u swoich początków formułę przeglądu osiągnięć polskiego wzornictwa. Łódź Design Festival to obecnie najważniejsze w Europie Środkowo – Wschodniej wydarzenie związane z projektowaniem o randze międzynarodowej. Prezentuje design w różnych jego odsłonach. Od wzornictwa przemysłowego, poprzez art i craft design, projektowanie graficzne i architekturę, aż po modę.
Wystawa „Przytul Polskę” była częścią tegorocznej edycji tego wydarzenia. Było to przyjazne miejsce do zabawy, rozmów i twórczości skierowane do całej rodziny. W projekcie uczestniczyć można było na wiele sposobów – od zabaw i konkursów, po dyskusje i warsztaty.

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.