FacebookInstagramYouTube

KASPA - śniadanie prasowe 25.08.15

KASPA - śniadanie prasowe 25.08.15

25 sierpnia 2015 oficjalnie po raz pierwszy zaprezentowała się przedstawicielom mediów polska marka oświetleniowa KASPA. W showroomie przy ulicy Spokojnej 7/4 spotkali się oni z założycielami firmy, poznali jej historię i wyjątkową ofertę. Śniadanie prasowe zorganizowało OKK!

Datę oficjalnego powstania KASPA można uznać za symboliczną – czy jest lepszy termin niż Dzień Zakochanych by swoje nowe przedsięwzięcie mogli zapoczątkować ludzie autentycznie zakochani w oświetleniu, związani od wielu lat z branżą oświetleniową i traktujący swój pomysł z pasją i zaangażowaniem? Katarzyna Hanus i Paweł Szymański od początku mieli jasną wizję tego, jaką markę chcą stworzyć. Przede wszystkim doświadczenie podpowiadało im, że na polskim rynku brakuje lamp, które jakość i ciekawy design łączyły by z rozsądnymi, dopasowanymi do możliwości polskich klientów cenami. Ponadto chcąc tę jakość gwarantować zdecydowali, że chcą by KASPA była marką polską w pełnym tego słowa znaczeniu: wykreowaną w Polsce, korzystającą z polskich podwykonawców i surowców. Wreszcie postawili na profesjonalną obsługę – skupienie się na kliencie, na jego potrzebach, uważne wysłuchiwanie ich uwag i dostosowywanie się do ich oczekiwań.
Jak można określić styl oświetlenia KASPA? To lampy nowoczesne, zróżnicowane stylistycznie, uwzględniające aktualne trendy. Znajdziemy tu i bardzo oszczędne, geometryczne czy minimalistyczne formy, i oświetlenie inspirowane stylem vintage, i nawiązania do form przemysłowych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, bo w aktualnej kolekcji znajduje się aż 226 produktów! Inspiracją do ich zastosowania we wnętrzach może być niezwykle starannie opracowany katalog KASPA.

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.