FacebookInstagramYouTube

KASPA – prezentacja dla architektów i projektantów 7.10.2015

KASPA – prezentacja dla architektów i projektantów 7.10.2015

O Kliencie:
KASPA to nowa na polskim rynku marka produktów oświetleniowych stworzona przez Pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Adresowana do odbiorców doceniających stylistykę produktu, zwracających uwagę na jakość, detale wykończenia, formę oraz śledzących trendy w wyposażeniu wnętrz. W jej ofercie znajdziemy szeroki wybór opraw wiszących i kinkietów.

Zakres działań:
Opracowaliśmy koncepcje wydarzenia. OKK! pozyskało parterów i patronów medialnych. Zajęliśmy się całościowym przygotowaniem spotkania: zaproszeniem architektów, nagłośnieniem, wyborem cateringu, produkcją materiałów foto. Olga Kisiel-Konopka wystąpiła w roli prowadzącej spotkanie. Do zadań agencji należało również doradztwo komunikacyjne i promocja wydarzenia (napisanie relacji, rozesłanie materiałów i monitoring mediów).

Efekty:
Na event przybyło ponad 40 gości. Efektem działań PR były liczne relacje w branżowych mediach.

Relacja
7 października 2015 architekci i projektanci mieli okazję uczestniczyć w oficjalnej prezentacji, polskiej marki oświetleniowa KASPA. Klimatyczny showroom przy ulicy Spokojnej 7/4 odwiedziło ponad 40 osób. Przybyli spotkali się z właścicielami KASPA, poznali historię i niezwykle bogatą ofertę firmy.
Katarzyna Hanus i Paweł Szymański, właściciele firmy to ludzie od lat związani z branżą oświetleniową. Od początku mieli jasną wizję tego, jaką markę chcą stworzyć. Doświadczenie podpowiadało im, że na polskim rynku brakuje lamp, które jakość i ciekawy design łączyły by z rozsądnymi, dopasowanymi do możliwości polskich klientów cenami. Zdecydowali, że chcą by KASPA była marką polską w pełnym tego słowa znaczeniu: wykreowaną w Polsce, korzystającą z polskich podwykonawców i surowców. Minione spotkanie również nawiązywało stylizacją przestrzeni i poczęstunkiem do klimatu złotej polskiej jesieni.
Przybyli architekci mieli okazję podziwiać nową kolekcję, która liczy aż 226 produktów. KASPA to lampy nowoczesne, zróżnicowane stylistycznie, uwzględniające aktualne trendy. Znajdziemy tu i bardzo oszczędne, geometryczne czy minimalistyczne formy, i oświetlenie inspirowane stylem vintage, i nawiązania do form przemysłowych. Inspiracją do ich zastosowania w projektach może być niezwykle starannie opracowany katalog KASPA. Pięknie zaaranżowane zdjęcia znajdują się też na www.kaspa.com.pl , a architekci i projektanci mogą tam znaleźć ponadto komplet modeli 3D… tak pomocnych w pracy projektowej.
www.kaspa.com.pl

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.