FacebookInstagramYouTube

Kobiecy Wieczór Filmowy w Kinotece - 22.06.2017

Kobiecy Wieczór Filmowy w Kinotece - 22.06.2017

Relacja:
22 czerwca w warszawskiej Kinotece odbył się kolejny wieczór fimowy. Tym razem panie świetnie bawiły się podczas przedpremierowej projekcji filmu „Miłość aż po ślub”. Pokaz poprzedziło urocze spotkanie z aktorką Andżeliką Piechowiak.

Czwartkowe spotkanie z humorem poprowadził dziennikarz i recenzent muzyczny Paweł Sztompke. Andżelika Piechowiak opowiedziała o doświadczeniach aktorskich – zarówno filmowych, jak i teatralnych. Aktorka podzieliła się wrażeniami z pracy przy najnowszym, hitowym spektaklu w Teatrze Capitol „Skok w bok”, gdzie gra jedną z głównych ról. Na szczęśliwców czekały zaproszenia do teatru na tę sztukę.
Po projekcji niezwykle zabawnej francuskiej komedii „Miłość aż po ślub” na gości czekało wiele atrakcji – m.in. losowanie cennych podarunków od partnerów oraz poczęstunek. By gość specjalny i zgromadzone panie dobrze się bawiły zadbała marka BRITOP Lighting, producent i dystrybutor oświetlenia stworzonego w oparciu o najnowsze trendy i nowoczesne technologie. Andżelika Piechowiak stała się właścicielką designerskiej lampy tej marki. Wśród partnerów znaleźli się także m.in. polska marka Adriana Furniture, specjalizująca się w nowoczesnych i funkcjonalnych meblach tapicerowanych, Home Concept – komfortowe centrum wyposażenia wnętrz w Warszawie i Katowicach oraz Endo – producent pięknych i wygodnych ubranek dla dzieci.

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.