FacebookInstagramYouTube

La Grande Bellezza! Spotkanie w showroomie Forestile - 21.02.2019

La Grande Bellezza! Spotkanie w showroomie Forestile - 21.02.2019

21 lutego na warszawskim Muranowie zagościł prawdziwie włoski klimat! Wszystko z powodu showroomu Forestile – organizatora kameralnego spotkania dla architektów, projektantów
i przedstawicieli mediów. Event poświęcony był włoskiej marce Listone Giordano oraz kolekcji wyjątkowych parkietów drewnianych Natural Genius, która powstała przy współpracy z designerami takiej klasy jak Patricia Urquiola, Michele De Lucchi czy Daniele Lago.

Gościem specjalnym wydarzenia była Monica Mecocci – przedstawicielka Listone Giordano, która przybyła na spotkanie prosto z włoskiej Perugii, aby opowiedzieć o fascynujących początkach marki, filozofii jej właścicieli – rodzinny Margaritelii oraz innowacjach technologicznych i designie najwyższej klasy. Podczas prezentacji zebrani mieli okazję obejrzeć spektakularny film, który pozwala poznać artystyczną stronę Listone Giordano. Nagranie opowiada o fascynującej instalacji muzycznej, która poprzez rejestrację dźwięków z wnętrza drzew tworzy z dębów lasu Città della Pieve w Umbrii zadziwiające instrumenty muzyczne.
https://vimeo.com/296820170 - Una foresta suona by Listone Giordano i Frederico Ortica
Po prezentacji przyszedł czas na degustację organicznego wina z regionu Perugia produkowanego przez rodzinę Margaritelli, tradycyjne włoskie jedzenie, muzykę na żywo a przede wszystkim rozmowy o parkietach i najlepszym designie!
Listone Giordano to marka, która powstała z pasji do drewna, miłość do tradycyjnego rzemiosła połączonej z innowacyjnymi technologiami i najlepszym designem oraz biznesem pro-ekologicznym i społecznie odpowiedzialnym. Parkiety Listone Giordano pokazywane były m.in. w Muzeum Guggenheima w Nowym Jorku oraz na wielu wystawach Salone del Mobile. Firma posiada także bogaty katalog realizacji na całym świecie m.in. prestiżowe Gallerie d’Italia – Piazza Scala w Mediolanie, Casa Batlló Gaudiego w Barcelonie, Showroom Bulgari w Rzymie, Trump Tower w Toronto czy salony Ferrari i Porsche.
Spotkanie zorganizowało Forestile przy współpracy z agencją OKK! PR. Forestile to salon ekskluzywnych parkietów drewnianych oraz generalny dystrybutor Listone Giordano na rynek polski. Firmę 25 lat temu stworzyli Joanna i Grzegorz Jezierscy. W warszawskim showroomie Forestile znajduje się szeroka gama produktów, dzięki temu klienci mogą pozwolić sobie na bezpośredni kontakt z surowcem, z którym później będzie częścią ich domów przez długie lata. Firma, podobnie jak Listone Giordano, odznacza się pro-ekologicznym podejściem zarówno do zasad produkcji parkietów, jak i materiałów wykorzystywanych do ich montażu oraz pielęgnacji. Doskonała jakość produktów i zaawansowane rozwiązania technologiczne stosowane przez producentów sprawiają, że w salonie Forestile można znaleźć podłogę drewnianą do wszystkich pomieszczeń – począwszy od wnętrz użytkowych, po pokoje mieszkalne, kuchnię, łazienkę oraz taras.
W marcu 2019 roku rozpocznie się gruntowna przebudowa showroomu Forestile, za nową aranżację wnętrza odpowiada nie kto inny tylko Listone Giordano! W lokalu przy ulicy Stawki 4B zmieni się praktycznie wszystko. Showroom Forestile stanie się nie tylko przestrzenią inspiracji, ale też ekskluzywnym miejscem spotkań i wymiany myśli dla architektów, projektantów oraz designerów.
Więcej informacji: www.forestile.pl, www.listonegirodano.com

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.