FacebookInstagramYouTube

MIKOŁAJSKA studio nowym klientem OKK!

MIKOŁAJSKA studio nowym klientem OKK!

Od listopada 2019 roku agencja OKK! rozpoczęła współpracę z krakowską pracownią projektową MIKOŁAJSKAstudio. Do głównych obowiązków agencji należeć będzie prowadzenie biura prasowego, kreowanie wizerunku marki oraz tworzenie strategii komunikacyjnej.

MIKOŁAJSKAstudio to autorska pracownia projektowa Krystyny Mikołajskiej i Idy Mikołajskiej, specjalizująca się w projektowaniu wnętrz prywatnych i komercyjnych. Założycielki biura – matka i córka, są absolwentkami Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Robią to, w czym są najlepsze, starają się realizować wszystkie projekty z sercem i pełnym zaangażowaniem. Projektowanie wnętrz jest ich ogromną pasją, popartą zdobytą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Na swoim koncie mają już ponad 200 realizacji.
Zespół MIKOŁAJSKAstudio tworzy ponad 20 profesjonalistów, którzy zawsze z szacunkiem traktują potrzeby i upodobania klientów, zarówno w części funkcjonalnej, jak i estetycznej projektu. Niezależnie od stylu, każda koncepcja jest przemyślana i każdorazowo dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Prawdziwą wizytówką pracowni jest jej siedziba w centrum Krakowa. Za projekt wnętrz swojego biura MIKOŁAJSKAstudio otrzymało główną nagrodę w prestiżowym, międzynarodowym konkursie European Property Award 2019.

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.