FacebookInstagramYouTube

Niezapomniana przygoda z MINI 25.06.2016

Niezapomniana przygoda z MINI 25.06.2016

Zakres działań:
Współorganizowanie wydarzenia i wsparcie w zakresie Public Relations: tworzenie i dystrybucja do mediów informacji prasowych zapowiadających wydarzenie oraz relacji po evencie, monitoring mediów. OKK! zadbała o zaproszenie uczestników spotkania – architektów, do których było skierowane wydarzenie.

Relacja
Architekci oraz projektanci wnętrz wzięli udział w Niezapomnianej przygodzie z MINI, która odbyła się w sobotę, 25 czerwca 2016 r. 10 załóg w ciągu 5 godzin miało do wykonania zadania terenowe, manewry na placu, ucieczkę z Escape Roomu w centrum Warszawy oraz napisanie testu z wiedzy o MINI. Organizatorem był dealer BMW Bawaria Motors Janki wraz z agencją OKK!
Zadania terenowe polegały na dotarciu do trzech wyznaczonych celów – tężni w Konstancinie-Jeziorna, zamku w Czersku oraz przystani promowej w Gassach. Potwierdzeniem zaliczenia wyzwania było zrobienie zdjęć załogi na tle tych obiektów i dostarczenie ich organizatorom. Kolejną konkurencją przysparzającą mnóstwa emocji było wydostanie się z Escape Roomu w centrum Warszawy. Uczestnicy, aby tego dokonać, musieli w ciągu godziny rozwiązać zadania i znaleźć klucz do otwarcia drzwi. Najpierw jednak trzeba było znaleźć źródło światła.
Zawody na placu siedziby BMW Bawaria Motors Janki były nie mniej emocjonujące od pozostałych konkurencji. Załogi miały wyznaczony czas na wykonanie zadań, a utrudnieniem podczas manewrów na placu była jazda tyłem w czarnych goglach, pokonywanie przeszkód z piłeczką na masce i przekłucie podczas parkowania tyłem balonika za pomocą szpikulca zamocowanego do bagażnika samochodu.
Pomimo wyjątkowego upału wszyscy uczestnicy doskonale się bawili, co było, poza integracją środowiska architektów, głównym założeniem organizatorów. Nie zabrakło przy tym emocji, śmiechu i prawdziwego ducha rywalizacji, a uczestnicy potwierdzili, że była to wyjątkowa przygoda, która na długo pozostanie w pamięci.
Zwycięska załoga, jadąca czerwonym MINI Countrymanem z numerem bocznym 4, reprezentująca OKK! składzie: Anna Lubińska, Wioletta Jasińska oraz Anna Jabłońska, wygrała weekend z MINI.

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.