FacebookInstagramYouTube

OKK! design – 5. edycja 27.05.2015

OKK! design – 5. edycja 27.05.2015

OKK! design – 5. edycja spotkania z dobrym wzornictwem już za nami!

27 maja 2015 r. w warszawskim Centrum Wyposażenia Wnętrz – Domoteka, odbyła się 5. edycja organizowanego przez nas cyklu szkoleniowo-konferencyjnego OKK! design. Szkolenie zgromadziło licznie przybyłych przedstawicieli branży wnętrzarskiej, architektów, projektantów i miłośników dobrego designu.

Podczas piątego spotkania z dobrym wzornictwem zaprezentowano najnowsze kolekcje mebli i oświetlenia dostępne na polskim rynku. Gości i partnerów powitała pomysłodawczyni imprezy Olga Kisiel-Konopka z agencji OKK! Gwiazdą spotkania był projektant światowego formatu – Robert Majkut. Jego prezentacja „DESIGN – REDEFINICJE" wzbudziła ogromne zainteresowanie i była cytowana przez słuchaczy, a większość mówców nawiązywała do niej w swych późniejszych wypowiedziach. Wykład Roberta Majkuta traktował o idei projektowania, wskazywał kierunki współczesnego wzornictwa, a przede wszystkim skłaniał do refleksji i zadumy nad sensem tworzenia przedmiotów, które powinny być sztuką użytkową, a nie tylko sztuką, zamkniętą w muzealnej gablocie.
Maciej Bojanowski z Mebel RUST przedstawił nowe kolekcje, trendy rynkowe i innowacyjne materiały w kuchni. Daniel Welfel z Andrew Lucas Warsaw opowiadał o projektowaniu nowoczesnych technologii we współczesnych wnętrzach. Agata Rauch przybliżyła zebranym nowości potargowe producenta oświetlenia Luci Italiane, a także zaprezentowała topową włoską markę Terzani. Produkty obu firm znajdują się w ofercie warszawskiego showroomu z oświetleniem – Luminosfera. Galerie Venis reprezentował właściciel - Cezary Czub, który opowiedział o bestsellerach i nowościach w ofercie hiszpańskiej fabryki płytek ceramicznych VENIS. Jego prezentacja poświęcona była również tematowi trendów we wzornictwie oraz nowościom technologicznym. Opiekun architekta w Boconcept – Paulina Szelemetko - pokazała gościom nowości duńskiej marki – serię mebli ogrodowych.
O powiązaniu mody i designu opowiadały: Krystyna Odolińska twórczyni marki KOD i Ewa Ambroziak właścicielka butiku N1 SPACE.
Łukasz Bujanowicz z Avant wyjawił zebranym sekret sukcesu projektów Modern i Twiggi stworzonych przez Kabo&Pydo. Warto dodać, że każdy uczestnik OKK! design otrzymał w prezencie jeden z designerskich kubków opatrzonych logotypem OKK!
W programie 5. edycji OKK! design znalazło się również szkolenie z dyplomowanym coachem – Moniką Perdjon. Zaś gość specjalny Katarzyna Kochańska – opowiadała o zapachu we wnętrzu, jego znaczeniu i właściwościach.
Za aranżację przestrzeni podczas spotkania z dobrym wzornictwem odpowiadała proj. Patrycja Sapiełkin-Strupiechowska. O podniebienia gości zadbała Restauracja Przypraw Dopraw.
Fot. Lidia Skuza

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.