FacebookInstagramYouTube

Otwarcie Galerii Ornament architekt Anny Koszeli-Krawczyk - 10.10.2019

Otwarcie Galerii Ornament architekt Anny Koszeli-Krawczyk - 10.10.2019

O Kliencie:
Architektka wnętrz, projektantka produktu oraz absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. W 2003 roku założyła autorską pracownię projektową, którą prowadzi od 15 lat. Projekty jej autorstwa prezentowane są na łamach polskich i zagranicznych magazynów o wnętrzach, w tym „Elle Decoration”, „Dom & Wnętrze”, „Weranda”, „Dobre Wnętrze” czy „Nuevo Estilo”. Bierze udział w polskich i europejskich konkursach wnętrzarskich, za “Apartament w chmurach”, zdobyła nagrodę w niezwykle prestiżowym konkursie międzynarodowym European Property Awards. Od lat współpracuje w roli eksperta z mediami wnętrzarskimi, zasiada w jury konkursów branżowych oraz występuje jako ekspertka podczas renomowanych imprez dedykowanych designowi, takich jak Łódź Design Festival czy Forum Dobrego Designu.

Zakres działań:
Do zadań agencji OKK! PR należała całościowa organizacja otwarcia. Zaproszenie gości - dziennikarzy i influencerów, kontakt z podwykonawcami, negocjacja cen, ustalenie patronatów medialnych, kontakt z Partnerami, prowadzenie wydarzenia, stworzenie tekstu o Galerii Ornament oraz relacji z eventu dla mediów.

Efekty:
W wydarzeniu uczestniczyło około 100 Gości - dziennikarzy, influencerów i architektów. Relacja z otwarcia oraz komunikat o Galerii Ornament były szeroko publikowane w mediach wnętrzarskich oraz kobiecych.

Relacja:
Galeria Ornament to miejsce wyjątkowe, nie tylko ze względu na styk architektury, sztuki i designu, ale również na swoją niepowtarzalną atmosferę. Nic dziwnego, że oficjalne otwarcie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Na wydarzeniu pojawiło się ponad 100 gości: architektów, przedstawicieli marek wnętrzarskich i mediów.

10 października, przy ul. Puławskiej 43 odbyło się oficjalne otwarcie Galerii Ornament architekt Anny Koszeli-Krawczyk. Przestrzeń jest połączeniem showroomu, galerii sztuki i zarazem siedzibą Autorskiej Pracowni Architektury Wnętrz.

-Ten rok upływa mi pod znakiem wielu zmian - obchodzę 15-lecie istnienia mojej Pracowni, wreszcie udało się też znaleźć nowe inspirujące miejsce. Ta przestrzeń od razu urzekła mnie lokalizacją w sąsiedztwie Parku Morskie Oko i świetną ekspozycją na światło - uwielbiam energię słońca. Galeria Ornament jest wypełniona obrazami, fotografiami i pięknymi przedmiotami. Będę tu prezentować to, co przykuje moją uwagę, dzielić się osobistymi inspiracjami ze świata sztuki i designu - opowiedziała o miejscu architektka.

New Jork, New Jork
Otwarciu towarzyszył wernisaż wystawy prac fotograf Poli Esther i Briana Keitha Stephensa - cenionego amerykańskiego malarza. Artyści, którzy na co dzień tworzą w Nowym Jorku, opowiedzieli o swoich inspiracjach i kulisach powstawania zdjęć i obrazów. Całość nawiązywała do świata natury - dzikie zwierzęta, kompozycje z owoców i warzyw w nasyconych barwach świetnie korespondowały z architekturą wnętrza i zachwyciły gości.

Let’s dance!
Po części oficjalnej, którą poprowadziła Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji OKK!, przyszedł czas na konkurs z cennymi nagrodami oraz pokaz live cookingu z BORA. Marka zaprosiła do współpracy Agnieszkę Nerko na co dzień związaną z restauracją Tupot Mew. Wydarzenie zakończyło after party w rytmie lat 80-tych. O oprawę muzyczną zadbał d-j Seb Skalski. Otwarcie zorganizowała agencja OKK! PR.

adres: ul. Puławska 43, lok. 44U

Patroni medialni: Elle Decoration, Design Alive, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, Weranda

Partnerzy: ABB, BORA, LIKON, Galeria Heban, Hoder, Interium, Kneipp, Zamek Gniew, OKK!, Twórczywo, BoConcept, 9design, IMAR, Farma Tlenu, Restauracja Halka

Fot. Lidia Skuza

Więcej na: http://annakoszela.pl/, https://www.instagram.com/anna_koszela/

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.