FacebookInstagramYouTube

PUFF-BUFF i premiera kolekcji wiosna - lato 2018 marki MMC Studio

PUFF-BUFF i premiera kolekcji wiosna - lato 2018 marki MMC Studio

O kliencie:
PUFF-BUFF to marka, która zyskała miano ikony polskiego wzornictwa. Studio PUFF-BUFF Design zostało założone w 2005 roku przez projektantkę Annę Siedlecką i architekta Radka Achramowicza. Ich oświetlenie to połączenie funkcjonalności, nowatorskich technologii i niebanalnego wzornictwa. Elementem rozpoznawczym marki są transparentne, wypełnione powietrzem lampy jako alternatywa dla konwencjonalnych materiałów. Ich projekty prezentowane są na licznych wystawach oraz targach polskich i międzynarodowych.

Zakres działań:
Do zadań agencji OKK! należało opracowanie koncepcji działań komunikacyjnych dotyczącej udziału marki PUFF-BUFF w pokazie mody najnowszej kolekcji marki MMC. Pośredniczyliśmy w zaproszeniu dziennikarzy na wydarzenie, informowaliśmy o nim w kanałach społecznościowych – przed, po jak również w trakcie wydarzenia. Przygotowaliśmy relację prasową i zadbaliśmy o jej publikację w mediach.

Efekty:
W pokazie mody uczestniczyło wiele gwiazd ze świata mody i show-biznesu. Była to świetna okazja do nawiązania relacji. Świetlne konstelacje PUFF-BUFF wzbudzały podziw gości, którzy chętnie się z nimi fotografowali i udostępniali zdjęcia w mediach społecznościowych. Po wydarzeniu pojawiło się wiele relacji zarówno w mediach internetowych jak i drukowanych. Uczestnictwo w pokazie wpłynęło na zwiększenie rozpoznawalności marki.

Relacja:
Premiera kolekcji wiosna - lato 2018 marki MMC Studio odbyła się 23 listopada 2017 roku. Tło pokazu mody stanowiły lampy BUBBLES. Świetlne, bąbelkowe konstelacje BUBBLES od PUFF-BUFF stanowiły tło pokazu i świetnie komponowały się z kreacjami stworzonymi Ilonę Majer i Rafała Michalaka. Designerski koncept stworzony przez Annę Siedlecką i Radka Achramowicza cieszy się ogromną popularnością zarówno w kraju jak i zagranicą. W przestrzeni Studia Las, w której odbywał się pokaz, znalazły się świetlne konstelacje takie jak świecące parawany BUBBLES, kule STARLETTE, STAR, SUPERSTAR i MEGASTAR, a także plafony z najnowszej kolekcji HALF-STAR, HALF-SUPERSTAR i HALF-MEGASTAR.

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.