FacebookInstagramYouTube

Szkolenie w MESMETRIC dedykowane kursantom CREATORA 8.10.2016

Szkolenie w MESMETRIC dedykowane kursantom CREATORA 8.10.2016

O kliencie:
MESMETRIC to luksusowe showroomy z wyposażeniem wnętrz, mieszczące się w Trójmieście i Warszawie, oferujące funkcjonalne meble i oświetlenie, wyróżniające się niebanalnym designem i łączące nowoczesne technologie z ekologią. Każdy oferowany produkt jest starannie wyselekcjonowany pod względem estetyki, innowacji oraz poszanowania naturalnego środowiska i zapewnienia godziwych warunków pracy.

Zakres działań:
OKK! przygotowało koncepcję szkolenia oraz harmonogram, zadbała o informację o wydarzeniu i zaproszenie gości oraz pozyskała sponsorów do konkursu. Do naszych zadań należało także przygotowanie materiałów prasowych dotyczących wydarzenia – zapowiedzi i relacji, ich dystrybucja do mediów oraz monitoring publikacji.

Relacja:
Uczestniczki kursów projektowania wnętrz organizowanych przez Szkoleniową Placówkę Oświatową CREATOR spotkały się z Heleną Raczyńską-Pachut współwłaścicielką Mesmetric – galerii oferujących design na najwyższym światowym poziomie. Wydarzenie to odbyło się na początku października 2016 r. w ramach zajęć fakultatywnych CREATORa.

Wizyta w warszawskim atelier, mieszczącym się przy Burakowskiej 5/7, była okazją do zapoznania się ze zgromadzonymi tu przedmiotami oraz możliwościami, jakie stwarza architektom i projektantom wnętrz współpraca z Mesmetric. Helena Raczyńska-Pachut opowiadała o misji firmy, historii, jej działalności oraz zgromadzonych tu meblach, wzornictwie, sztuce i wyjątkowych przedmiotach znanych światowych i polskich marek. Uczestniczki miały także okazję poznać funkcjonalność strony internetowej Mesmetric, która nie tylko jest platformą do wygodnych zakupów online, ale przede wszystkim przydatnym narzędziem dla projektantów wnętrz i pasjonatów designu.

CREATOR jest Niepubliczną Szkoleniową Placówką Oświatową od ponad 10 lat specjalizującą się w autorskich kursach i szkoleniach z zakresu projektowania, aranżacji i stylizacji wnętrz. Wykładowcami są pracownicy wyższych uczelni oraz znani designerzy i architekci.

Więcej: www.mesmetric.com i www.creator.net.pl

Fot: Anna Jabłońska

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.