FacebookInstagramYouTube

Unikatowe naszyjniki z fragmentami prac Christiana Lacroix

Unikatowe naszyjniki z fragmentami prac Christiana Lacroix

O Kliencie:
EGE to działająca od 1938 roku w Danii firma, która specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy wykładzin dywanowych, spełniających najwyższe światowe normy użytkowe. Swą produkcję opiera o najbardziej zaawansowane technologie, jednocześnie kładąc ogromny nacisk na ochronę środowiska naturalnego. Wyłącznym dystrybutorem marki EGE na Polskę jest firma Carpet Studio.

Zakres działań:
Do zadań agencji OKK! należało przeprowadzenie akcji promującej nową, luksusową linię wykładzin dywanowych Atelier, projektu Christiana Lacroix dla marki EGE. Działania obejmowały stworzenie koncepcji wysyłki kreatywnej, wdrożenie w życie projektu podarunku, realizację wysyłki oraz jej dokumentację zdjęciową, a także sporządzenie komunikatów prasowych. Aby podkreślić elegancję i ekskluzywny charakter produktu, agencja zdecydowała się na wysłanie upominków w formie designerskich naszyjników z elementami wykładzin. Wykonanie projektu powierzono Alinie Filimoniuk, absolwentce Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, założycielce autorskiej marki Filimoniuk Design. Naszyjnik otrzymały dziennikarki związane z branżą wnętrzarską i kluczowi klienci firmy Carpet Studio.

Efekty:
Nawiązanie i podtrzymanie relacji z przedstawicielami czołowych mediów wnętrzarskich oraz strategicznymi klientami Carpet Studio. Liczne publikacje dotyczące kolekcji wykładzin dywanowych Atelier, podkreślające jej wyjątkowość i luksusowy charakter.

Relacja:
Wykładzina spod ręki Christiana Lacroix zamknięta w biżuterii? Z Carpet Studio wszystko jest możliwe. Polska premiera luksusowej linii wykładzin dywanowych Atelier, zaprojektowanych przez francuskiego projektanta dla marki EGE, stała się okazją do stworzenia kolekcji trzydziestu unikatowych naszyjników. Pomysł, choć nietypowy, pokazuje, że zmysłowy romans świata wnętrz ze światem biżuterii może się udać.

Wykładzina dywanowa i biżuteria mają niewiele wspólnego. Carpet Studio i Filimoniuk Design postanowili udowodnić, że wcale nie! Wyjątkowa kolekcja kreatora mody dla EGE wymagała oprawy, która przełamuje stereotypowe myślenie i wychodzi poza sztampę. Projektantka biżuterii artystycznej Alina Filimoniuk-Pilecka wykonała 30 niepowtarzalnych naszyjników dla Carpet Studio. Każdy z nich to fragment wykładziny Atelier zamknięty w mosiężnej ramce. Geometryczny, oryginalny wisior zawisł na cienkim łańcuszku oraz rzemieniu, które nadały bryle lekkości i finezji. Prawdopodobnie po raz pierwszy w historii wykładzina dywanowa stała się elementem efektownej biżuterii. Każdy egzemplarz jest unikatowy – dzięki użytym w niej różnym fragmentom wykładzin z całej kolekcji Atelier. Nie istnieje drugi taki sam kolor czy wzór. Każda posiadaczka tego drobiazgu może poczuć się zupełnie wyjątkowo! Oryginalny naszyjnik może stać się elementem stylizacji boho czy etno, ale także przełamać minimalistyczne i klasyczne kreacje. Poza niewątpliwym efektem estetycznym, biżuteria puszcza oko do świata wnętrzarskiego. Bo jak napisała, jedna z adresatek upominku - Kasia Bobocińska (Conchita Home): „nosząc go od razu widać, że jestem dziewczyną od wnętrz!”.
Naszyjniki stały się wyjątkowym podarunkiem od marki Carpet Studio, wyłącznego dystrybutora wykładzin EGE w Polsce. W gronie obdarowanych znalazły się kobiety związane z branżą wnętrzarską - influencerki, blogerki, redaktorki magazynów wnętrzarskich oraz architektki. Upominki wraz z katalogami i materiałami prasowymi nt. kolekcji Christiana Lacroix dostarczyła Agencja PR OKK!.

Alina Filimoniuk-Pilecka, właścicielka pracowni Filimoniuk Design ręcznie tworzy unikatową biżuterię, wykorzystując do tego materiały, takie jak: srebro, bursztyn, mosiądz czy żywice. Efekty jej pracy powstają w wyniku połączenia tradycyjnych technik jubilerskich z nowoczesnym designem. Autorskie wyroby jubilerskie Filimoniuk pojawiają się na wielu międzynarodowych wystawach biżuterii i designu. Zdobywają uznanie wśród znawców sztuki i otrzymują wyróżnienia (np. Nagroda im. Joachima Sokólskiego podczas 21. Międzynarodowego Konkursu Sztuki Złotniczej Rytuał 2012 ufundowana przez Fundację Polskiej Sztuki Nowoczesnej czy I miejsce w konkursie na biżuterię z bursztynem podczas I Międzynarodowego Triennale Bursztynu we Fromborku).

Więcej o EGE i współpracy z Christianem Lacroix: www.carpetstudio.pl.

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.