FacebookInstagramYouTube

Uroczyste otwarcie Jaga Art Studio

Uroczyste otwarcie Jaga Art Studio

Współorganizowane przez OKK! otwarcie salonu grzejników JAGA ART STUDIO przekroczyło ramy klasycznej uroczystości stając się happeningiem na temat ekologii i sztuki we współczesnym świecie. Grzejniki stały się symbolem, a zaproszeni goście świadkami i współuczestnikami pasji Jagi w kreacji ciepła.

Salon JAGA ART STUDIO w Warszawie przy ul. Zwycięzców 28 z założenia nie jest klasyczną ekspozycją grzejników. Zaprojektowany został jako miejsce, w którym spotykają się design, technologia i informacja. Wyposażony w wysokiej klasy multimedia może służyć zarówno do specjalistycznych szkoleń, kameralnych rozmów, a nawet rockowych koncertów. O niezwykłym klimacie tego miejsca mogli przekonać się goście firmy Jaga Polska zaproszeni na uroczyste otwarcie salonu, które odbyło się 23 października 2014 r. Wydarzenie zgromadziło przyjaciół i sympatyków Jagi – przedstawicieli prasy, środowiska architektów oraz współpracujące firmy.
Kluczowym założeniem spotkania była integracja, stąd pomysł na zaaranżowanie imprezy nie tylko w salonie, ale również w całej Galerii Saska Kępa i zaproszenie do współpracy firm, które mają tu swoje siedziby. Stonowany rytm wydarzenia Jaga zrodził przestrzeń do wzajemnych kontaktów, rozmów i refleksji na temat kondycji współczesnego świata wywołanej przez Jana Kriekelsa, właściciela i CEO Jaga N.V., filozofa i performera. W swojej prezentacji zaprezentował on źródła powstania Jagi, które swój początek mają w pierwotnej potrzebie ciepła. Krokiem w przyszłość była prezentacja książki pod znamiennym tytułem „Innovate or die”, w której Jan Kriekels wypowiada się na tak istotne tematy dla świata jak ekologia, konsumpcjonizm i kreatywność. Prezent, którym właściciel Jaga obdarował polski salon, również ma znaczenie symboliczne. To mały model wielkiego totemu – wspólnego dzieła wszystkich pracowników i współpracowników firmy, który znajduje się przed siedzibą firmy Jaga w Belgii. Ręcznie rzeźbiony jest dowodem wspólnej pracy, pasji i zaangażowania.
Jednym z bohaterów otwarcia JAGA ART STUDIO był też czekoladowy grzejnik Heatwave wykonany przez mistrzów z firmy Wedel. Słodki grzejnik rzeczywistych rozmiarów wzbudził aplauz gości, którzy podczas spotkania mogli podziwiać zarówno proces jego powstawania, jak i delektować się wybornym smakiem czekolady.
Przez całą uroczystość przed Galerią Saska Kępa obecny był Jaga Experience Truck – multimedialna wizytówka firmy, która reprezentuje markę podczas podróży po różnych zakątkach świata. Oryginalnie zaaranżowane wnętrze ciężarówki pełne światła i dźwięku było kolejną platformą do integracji stworzoną w tym dniu przez Jaga Polska. Uczestnicy imprezy, jak również przypadkowi przechodnie, byli żywo zainteresowani niezwykłym pojazdem, który pojawił się na ulicach Warszawy.
Wieczorną część otwarcia salonu JAGA ART STUDIO wypełniła historia i muzyka. O roli ciepła i źródłach jego kreacji opowiedziała dr Krystyna Łuczak-Surówka, historyk i krytyk designu. Oddział Zamknięty z Krzysztofem Jaryczewskim zagrał swoje największe przeboje, przy których goście Jaga bawili się do późnych godzin. Spotkanie zakończył jam session, podczas którego można było zagrać z zespołem lub zaprezentować swój solowy talent muzyczny.
Wydarzeniu otwarcia JAGA ART STUDIO patronowały kluczowe media branżowe i wnętrzarskie oraz partnerzy tacy jak Wedel, BMW, KOD, BoConcept, Luminosfera i in, którzy ufundowali gościom Jaga miłe upominki.

Więcej informacji na temat grzejników marki Jaga można znaleźć na stronie internetowej firmy Jaga Polska Sp. z o.o. pod adresem: www.jaga.com.pl

Grzejnik z czekolady

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.