FacebookInstagramYouTube

Uroczyste otwarcie showroom firmy COMITOR w warszawskiej Domotece 20.10.2016

Uroczyste otwarcie showroom firmy COMITOR w warszawskiej Domotece 20.10.2016

O kliencie:
COMITOR to importer kontraktowych zlewozmywaków z akcesoriami, baterii kuchennych i systemów sortowania odpadów niemieckiej marki BLANCO, okapów kuchennych BEST i NOVY oraz urządzeń KÜPPERSBUSCH klasy premium. Specjalizuje się w wyposażeniu kuchni i gastronomii. Laureat prestiżowych konkursów, takich jak Diamenty Forbes’a, Gazele Biznesu, Solidna Firma, a jej produkty są wyróżnione nagrodami, m.in.: iF Product Design Award, Dobry Design czy RedDot Design Award.

Zakres działań:
Do naszych zadań należały opracowanie koncepcji otwarcia showroomu połączonego z prelekcjami firm partnerskich i konkursami. Przygotowanie strategii komunikacji oraz kompleksowe działania z zakresu organizacji wydarzenia. Agencja OKK! zajęła się komunikacją wizualną otwarcia, zadbała również o zaproszenie gości, pozyskała sponsorów i partnerów. Do zadań OKK! należało zapewnienie cateringu, przygotowanie tekstów PR i zapowiedzi eventu oraz promocja wydarzenia w mediach, następnie relacje po spotkaniu, a także monitoring mediów. W ramach usługi OKK! zorganizowało także zagranicznym gościom firmy Comitor noclegi w luksusowym hotelu i afterparty.

Relacja:
Wystartował najnowszy showroom firmy COMITOR – jeden z największych w Europie i największy w Polsce tego typu obiekt. 20 października 2016 r. architekci i przedstawiciele mediów uczestniczyli w jego uroczystym otwarciu w warszawskiej Domotece.

Cechą wspólną dla urządzeń prezentowanych w warszawskim showroomie COMITOR jest design, doskonałe materiały, innowacje i wyjątkowy komfort użytkowania. Przekonali się o tym architekci i projektanci wnętrz oraz dziennikarze uczestniczący w uroczystym otwarciu w warszawskiej Domotece. Przedstawiciele marek ściśle z firmą współpracujących – BLANCO, BEST, NOVY, KÜPPERSBUSCH i INSINKERATOR przedstawili zebranym swoje produkty i nowatorskie podejście do tematyki związanej z innowacyjnym i często luksusowym wyposażeniem kuchni. Spotkanie z ogromną gracją poprowadziła znana prezenterka telewizyjna – Dorota Gardias. O poczęstunek zadbała restauracja Halka, której właścicielami są znani architekci.

Showroom COMITOR zajmuje powierzchnię 200 metrów kwadratowych. Jednak nie tylko wielkość obiektu robi wrażenie, ale przede wszystkim jakość zgromadzonych produktów oraz wyjątkowy sposób ich prezentacji. Urządzenia z ekspozycji są podłączone do instalacji wodno-kanalizacyjnej, dzięki czemu można jeszcze przed zakupem je uruchamiać i testować ich działanie. Salon wyposażony jest także w bezpłatne wi-fi oraz nowoczesny sprzęt multimedialny wyświetlający prezentacje produktów. Autorką projektu wnętrza jest architekt Agata Kotowska.

COMITOR jest jedynym w Polsce importerem kontraktowym zlewozmywaków z akcesoriami, baterii kuchennych i systemów sortowania odpadów niemieckiej marki BLANCO, okapów kuchennych BEST i NOVY oraz urządzeń KÜPPERSBUSCH klasy premium. Firma działa od 1994 r. i specjalizuje się w wyposażeniu kuchni i gastronomii. Jest wielokrotnym laureatem prestiżowych konkursów, takich jak Diamenty Forbes’a, Gazele Biznesu, Solidna Firma, a jej produkty są wyróżnione nagrodami, m.in.: iF Product Design Award, Dobry Design czy RedDot Design Award. Główna siedziba firmy mieści się w Łodzi, gdzie posiada centrum serwisowe i logistyczne oraz showroom. W Warszawie działa filia, a od października 2016 r. nowoczesny showroom w DOMOTECE.

Partnerami otwarcia showroomu Comitor w Warszawie byli: BMW – Bawaria Motors Polska, restauracja Halka, Avant – Ceramika, Klinika La Perla, KOD Design, Domoteka oraz John Lemon. Patronat medialny obieli: Dom&Wnętrze, Czas na wnętrze, Wnętrze i Ogród, Nowy Magazyn, Dom Idealny, Living Room, Decoration&Design, Wnętrza domów: Kuchnie i Łazienki, archirama.pl, Dobry Dom: Technologie i materiały, foorni.pl, kuchenny.com.pl, InfoMarket, Biznes.meble.pl, Meble.pl, designteka.pl, domideco.pl, Kuchnia i Technika, archimania.pl, Creator i OKK!.

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.