FacebookInstagramYouTube

Wieczór z marką RAUMPLUS - 03.09.2015

Wieczór z marką RAUMPLUS - 03.09.2015

3 września przedstawiciele firmy RAUMPLUS spotkali się w showroomie przy ul. Burakowskiej z architektami, projektantami wnętrz i przedstawicielami mediów. Goście przybyli nader licznie, a wieczór obfitował w atrakcje i niespodzianki.

OKK! zajęło się kompleksową realizacją projektu WIECZÓR Z MARKĄ RAUMPLUS. Koncepcja, zaproszenie gości, realizacja, organizacja całości, prowadzenie i PR... tym wszystkim zajęła się nasza agencja. Atrakcją wieczoru był niezwykły pokaz mody, który uświetniła współpraca z Jagą Hupało

Marki RAUMPLUS nie trzeba przedstawiać chyba nikomu, kto zajmuje się designem i architekturą. Od niemal 30 lat oferuje swoim klientom z 65 krajów świata nowoczesne, funkcjonalne, przemyślane w najmniejszym detalu systemy służące organizacji przestrzeni i przechowywaniu – przydatne zarówno w domach, jak i w biurach czy sklepach. Garderoby, szafy, systemy półek, drzwi, ścianki działowe i wiele innych rozwiązań stworzonych przez RAUMPLUS łączy najwyższą jakość estetyczną z jakością funkcjonalną, co potwierdzają nie tylko wzornicze nagrody Red Dot i iF award, ale przede wszystkim opinie klientów, którzy na co dzień z nich korzystają.

Gości przywitała współwłaścicielka RAUMPLUS Polska, Agnieszka Tymińska. Następnie oddała głos dr Krystynie Łuczak-Surówce, która w intrygujący i dowcipny sposób opowiedziała o tym, dlaczego uważa markę RAUMPLUS za przykład znakomitego wzornictwa. Jej zdaniem RAUMPLUS potrafi dostarczyć systemy pomagające nam uporać się z jednym z najistotniejszych problemów organizacji przestrzeni – przechowywaniem. Przedmioty uporządkowane przy ich pomocy są ukryte, a zarazem łatwo dostępne. Rozwiązania RAUMPLUS działają i w sposób maksymalnie elastyczny pozwalają zagospodarować wnętrza. Komfort i jakość RAUMPLUS dotyczy nie tylko produktów, ale także standardów współpracy z architektami i projektantami wnętrz. Firma obok inspirujących ekspozycji oraz pomocy zapewnianej przez wewnętrznych projektantów, oferuje wyjątkowo funkcjonalną internetową platformę projektową, która pomaga zarówno stworzyć odpowiednią do danego wnętrza aranżację, jak i dokonać zamówienia skonfigurowanego zestawu elementów w fabryce w Niemczech.

Salon przy Burakowskiej to miejsce, gdzie można osobiście przekonać się o walorach produktów RAUMPLUS – zaproszeni goście z zapałem godnym dziecięcej zabawy podziwiali szafy, wchodzili do garderób, sprawdzali działanie drzwi, oglądali próbki wypełnień skrzydeł. A że garderoba – przynajmniej kobietom – nierozerwalnie kojarzy się z ubraniami… w programie imprezy pojawił się ciekawy modowy akcent: pokaz mody przygotowany wspólnymi siłami przez butik Pop Up Store, markę biżuterii KOD, salon Jagi Hupało i Dermamedic Palace. Drunklegends - minimalistyczne, jednobarwne kreacje o rzeźbiarskich fasonach świetnie komponowały się z nowoczesnymi naszyjnikami i bransoletami, a całość stylizacji zamykały proste, szlachetne fryzury modelek. Ponieważ salony RAUMPLUS i Jagi Hupało sąsiadują ze sobą w stylowym budynku dawnej fabryki koronek, uczestniczące w wieczorze Panie mogły skorzystać z konsultacji i posłuchać rad fryzjerów odnośnie doboru fryzury i jej pielęgnacji wosów. Pyszny poczęstunek i losowanie nagród ufundowanych przez partnerów imprezy dopełniły ten niezwykle udany wieczór w jednym z najbardziej klimatycznych zakątków Warszawy.

www.raumplus.pl

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.