FacebookInstagramYouTube

Wspieramy wystawę „Elements” Grynasz Studio na Tokyo Design Week

Wspieramy wystawę „Elements” Grynasz Studio na Tokyo Design Week

O Kliencie:
Grynasz Studio założone przez Martę Niemywską-Grynasz i Dawida Grynasz to multidyscyplinarny zespół projektantów, zajmujący się wzornictwem produktów, wystawiennictwem i grafiką użytkową. Dzięki współpracy z różnymi twórcami i producentami Grynasz Studio tworzy innowacyjne, oryginalne i kompleksowe kreacje.

Zakres działań:
Wsparcie działań z zakresu Public Relations związanych z wystawą projektów Grynasz Studio w Tokio. Do naszych zadań należało przede wszystkim: pozyskanie patronatów medialnych, komunikacja, publikacja informacji prasowej, doradztwo i monitoring mediów.

Wystawa projektów Grynasz Studio - „Elements”
2–7.11.2016 Tokio, Japonia
Tokyo Design Week

„Elements” - wystawa projektów Grynasz Studio, będąca narracją do obecnego kierunku poszukiwań projektantów, pokazująca efekty współpracy zarówno z dużymi polskimi firmami, parkami technologicznymi jak i manufakturami.

Wśród produktów zobaczymy m.in. meble tapicerowane marki Marbet Style, siedziska i czarki Meesh, modułowe meble zaprojektowane dla Fam Fary, ceramikę do parzenia kawy i herbaty zrealizowaną wspólnie z dolnośląską Fabryką Porcelany „Karolina”.

Projekt jest współorganizowany przez Culture.pl.
Patronem wystawy jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Grynasz Studio założone przez Martę Niemywską-Grynasz i Dawida Grynasza jest multidyscyplinarnym zespołem projektantów, który zajmuje się projektowaniem produktu, wystawiennictwem i grafiką użytkową. Ich studio mieści się w Warszawie. Dzięki współpracy z różnymi twórcami i producentami Grynasz Studio tworzy projekty innowacyjne, oryginalne, kompleksowe.

www.grynaszstudio.com

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.