FacebookInstagramYouTube

Wysyłka kreatywna inspirowana kolekcją Stonika

Wysyłka kreatywna inspirowana kolekcją Stonika

O Kliencie:
Cosentino Group to pochodząca z Hiszpanii, globalna firma rodzinna, wytwarzająca i sprzedająca innowacyjne materiały wysokiej jakości przeznaczone dla branży architektury i wzornictwa. Współpracuje z klientami i partnerami, proponując rozwiązania aranżacyjne i jakościowe oraz inspirując życie wielu osób. Cel ten jest możliwy dzięki pionierskim i wiodącym markom w swoich sektorach, takich jak Silestone®, Dekton® lub Sensa by Cosentino®. Zaawansowane technologicznie powierzchnie, które umożliwiają tworzenie unikalnych środowisk i projektów dla przestrzeni domowych i publicznych. Rozwój Grupy opiera się na ekspansji międzynarodowej, nowatorskim programie badań i rozwoju, poszanowaniu środowiska, zrównoważonym rozwoju, odpowiedzialności społecznej, współpracy ze społecznościami lokalnymi, szkoleniach, równości oraz bezpieczeństwie i higienie pracy.

Zakres działań:
Do zadań agencji OKK! należało stworzenie koncepcji oraz realizacja wysyłki kreatywnej do mediów, architektów oraz influencerów - z naciskiem na branżę wnętrzarską. Kontakt z podwykonawcami poszczególnych elementów przesyłki, przygotowanie oraz dystrybucja paczek. Zachęcenie adresatów do udziału w konkursie, polegającym na opublikowaniu zdjęcia z wykorzystaniem zawartości paczki na Instagramie wraz z oznaczeniem profilu Klienta.

Efekty:
Zwiększenie świadomości na temat marki wśród liderów opinii, zaangażowanie ich do udziału w konkursie. Szeroka publikacja zdjęć na zasięgowych profilach na Instagramie - mediów oraz wybranych influencerów i architektów w postaci postów oraz relacji. Łączny zasięg publikacji na Instagramie: 402 858 tysięcy odbiorców.

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.