FacebookInstagramYouTube

Zapraszamy na 16. edycję OKK! design!

Zapraszamy na 16. edycję OKK! design!

OKK! design jest autorskim projektem Olgi Kisiel-Konopki - właścicielki agencji PR OKK! Wydarzenie odbywa się cyklicznie od 7 lat i niezmiennie cieszy się ogromną popularnością wśród architektów, projektantów, mediów oraz wszystkich, którzy cenią dobry design.

Kolejna część spotkań z wzornictwem i architekturą OKK! design, zbliża się wielkimi krokami! Już we wrześniu zobaczymy się po raz 16. Tematem przewodnim nadchodzącej edycji będzie tym razem Biophilic Design - czyli to w jaki sposób natura może przenikać się z architekturą, jaką rolę w naszych wnętrzach odgrywają rośliny i dlaczego warto otaczać się zielenią, nie tylko w domu, ale również w przestrzeniach publicznych. Z pewnością nie zabraknie także dyskusji o wyzwaniach, takich jak zrównoważony rozwój czy wtórne wykorzystanie odpadów.

Do zobaczenia 9 września w warszawskiej przestrzeni Mysia 3!

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.