FacebookInstagramYouTube

OKK! info

 

OKK! Info

OKK! jest agencją Public Relations, która od 2011 roku zajmuje się tworzeniem i utrzymywaniem relacji firm z mediami, kompleksową organizacją i obsługą eventów, śniadań i konferencji prasowych, szkoleń, kursów oraz spotkań i wydarzeń branżowych. Prowadzi także działalność w zakresie doradztwa komunikacyjnego i monitoringu mediów. Wydarzenia przez nas organizowane szeroko relacjonowane są w prasie, radio, telewizji i Internecie.

Agencja OKK! jako jedna z pierwszych w kraju zaczęła specjalizować się w obsłudze marek związanych z branżą wnętrzarską i architektoniczną. Wśród firm, z które nam zaufały, znajdują się takie marki, jak: BoConcept, Cosentino Polska, Studio Forma 96, Comitor, Gala Collezione, Newmor, Tremend, Decoroom i wiele innych.

Od 2012 roku nasza Agencja cyklicznie organizuje cenione przez architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz spotkania konferencyjno-szkoleniowe pod nazwą OKK! design.

Markę OKK! stworzyła Olga Kisiel-Konopka, specjalista Public Relations i filolog polski. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Public Relations w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od 2006 roku związana z branżą wnętrzarską, Public Relation i mediami. Ma na swoim koncie organizację około 500 eventów i autorskich projektów kreatywnych.

 

Zespół OKK!

 


 

 

 

 


      

                                          

 

 

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.