FacebookInstagramYouTube

OKK! info

 

OKK! Info

Jesteśmy agencją public relations, która od 2011 roku zajmujemy się kreowaniem wizerunku marek z branży wnętrzarskiej i architektonicznej. Systematycznie rozwijamy nasze kompetencje i poszerzamy zakres usług. Specjalizujemy się w tworzeniu komunikacji zintegrowanej, opartej na uczciwości, zaangażowaniu i kreatywności. Bliskie relacje z mediami i doskonała znajomość rynku pozwalają nam na tworzenie skutecznych strategii komunikacyjnych i realizowanie ich w efektywny sposób.

Jako jedni z pierwszych na rynku zaczęliśmy specjalizować się w obsłudze marek, związanych z branżą wnętrzarską i architektoniczną. Od 2012 roku zorganizowaliśmy w Warszawie 15. edycji cenionego przez architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz autorskiego cyklu spotkań konferencyjno-szkoleniowych OKK! design, na którym każdorazowo pojawia się około 250 architektów.

Markę OKK! stworzyła Olga Kisiel-Konopka, specjalista Public Relations i filolog polski. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Public Relations w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od 2006 roku związana z branżą wnętrzarską, Public Relation i mediami. Ma na swoim koncie organizację około 500 eventów i autorskich projektów kreatywnych.

 

Zespół OKK!

 


 

 

 

 


      

                                          

 

 

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.