logo okk

Kim jesteśmy

Jesteśmy agencją public relations, specjalizującą się w kreowaniu wizerunku marek architektonicznych, budowlanych i wnętrzarskich. Zajmujemy się komunikacją na różnych płaszczyznach, odpowiadamy za: Public Relations, Social Media, Influencer Marketing oraz organizację eventów i webinarów. Nasze działania rozpoczynamy od rozmowy i poznania Klienta. Zapewniamy maksymalne zaangażowanie i kompleksowość usług. Proponowane przez nas strategie są skrojone na miarę i spójne z DNA marki, z którą współpracujemy.  Jesteśmy w branży od 2012 roku, dzięki czemu doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Wierzymy, że uczciwość i doświadczenie połączone z twórczym myśleniem przynoszą najlepsze rezultaty. Wieloletnie, ciepłe relacje z kluczowymi mediami oraz cenionymi ekspertami pozwalają nam na skuteczne działanie i osiągnięcie efektu „WOW!”  Zespół OKK! to eksperci z zakresu komunikacji, tworzenia contentu oraz Social Mediów. Świat architektury to nasza pasja, którą lubimy się dzielić. Poznajmy się!

Poznaj nasz zespół

Olga Kisiel-Konopka
Dyrektorka Zarządzająca

W OKK! PR odpowiada przede wszystkim za jej powstanie i rozwój. Założyła agencję w 2012 roku. Wcześniej pracowała w wydawnictwach, m.in. Publikator przy tytułach konsumenckich, gdzie współpracowała z markami Samsung, Kler, Kludi, Hansgrohe, Indeco, Siemens, Bosch, Geberit, KOŁO, Selva, BoConcept, ABB, Łódź Design, Gdynia Design Days, Arena Design, w Wydawnictwie Te-Jot pełniła funkcję marketing menadżera tytułów: Weranda, Weranda Country. Praca jest jej największą pasją. Interesuje się sztuką i teatrem. W wolnym czasie najczęściej ogląda horrory lub czyta prasę wnętrzarską. Uwielbia spędzać czas z rodziną. Fanka planszówek, w które gra z córeczkami.

Anna Antovska
Account Manager

W OKK! PR odpowiada przede wszystkim za działania wizerunkowe firm Cosentino, Gala Collezione i Ardant. Zajmuje się m.in. nadzorem nad realizacją zadań w zakresie media relations i organizacją wydarzeń. Wcześniej zajmowała się komunikacją dla 4fun.tv, Golden Media Mastiff Polska, TVN, ABB, Cersanit, Opoczno, Pfleiderer, DLH, Hotelu Bukovina, Scandinavian Living, SEB Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, Metrohouse, Elite Model Look. Interesuje się muzyką, architekturą, psychologią i sztuką: głównie rzeźbą oraz grafiką. W wolnym czasie śpiewa, tańczy i praktykuje jogę. Uwielbia ludzi i podróże – zarówno na działkę, jak i na drugi koniec globu. Fanka starego soulu z lat 70’ i skandynawskiego designu.

Magdalena Jankowska
Senior Account Executive

W OKK! PR odpowiada przede wszystkim za działania dla Pracowni Architektury Wnętrz Decoroom, Ambasadorów marki Geberit, koordynację webinarów OKK! design, a także projekty specjalne. Wcześniej zajmowała się komunikacją B2B oraz B2C takich marek, jak m.in. BaByliss Paris, TTI (Ryobi, AEG), Adamed, FREE NOW, Praktiker Polska. Miłośniczka literatury kryminalistycznej, ale tylko opartej na faktach. W wolnych chwilach poświęca się sztuce. Z zamiłowaniem tworzy obrazy olejne.

Anna Górecka
Senior Account Executive

W OKK PR! odpowiada przede wszystkim za działania z zakresu Public Relations takich marek, jak Geberit, Vasco i Decoroom. Interesuję się marketingiem i zagadnieniami dotyczącymi ecommerce. W wolnym czasie nadrabia zaległości towarzyskie, spędzając czas z przyjaciółmi i rodziną. Uwielbia podróże – jej marzeniem jest wyprawa do Peru i Indii.

Agata Śladowska
Junior Account Executive

W OKK!PR odpowiada przede wszystkim za działania z zakresu obsługi social mediów dla naszych klientów: architekt Anny Koszeli, VASCO a także Facebooka i Instagrama naszej agencji. Dodatkowo odpowiedzialna jest za wsparcie marki ENDO w działaniach komunikacyjnych i współpracy z influencerami. W wolnych chwilach poświęca się pasji jaką jest muzyka i śpiew. Pasjonatka dobrego designu i projektowania wnętrz.

Kasia Dąbrowska
Junior Account Executive

W OKK! odpowiada za działania dla marek takich, jak Nobonobo, MIKOŁAJSKAstudio, Kulczyński Architekt, a także projekty specjalne, m.in. komunikację wystawy Plany na przyszłość | LAB oraz Święto Architektury. Interesuje się literaturą, popkulturą i fotografią analogową. Miłośniczka zwierząt i rocka z lat 70’. Wolne chwile najchętniej spędza z bliskimi lub na łonie natury w towarzystwie dobrej książki.

Bartłomiej Jankowski
Junior Account Executive

W OKK! odpowiada za promocję i komunikację pracowni architektonicznej WXCA, Łódź Design Festival oraz marki wnętrzarskiej Profim. Skończył historię sztuki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Prywatnie lubi stare filmy i architekturę modernistyczną.

Dołącz do naszego zespołu

Jeśli w Twoim słowniku nie istnieje słowo NIEMOŻLIWE i szukasz miejsca, w którym nigdy nie będziesz się nudzić, czekamy właśnie na Ciebie.

Aplikuj