logo okk

Piątek 13-stego w showroomie Aqina

#rzekaUrzeka

Inspirujące rozmowy, twórcza dyskusja o oryginalnym designie i wzajemna wymiana dobrej energii to cel spotkania, które miało miejsce 13-stego grudnia w showroomie Aqina, dystrybutora luksusowych marek wnętrzarskich. W 150-metrowej przestrzeni, wypełnionej po brzegi ikonami światowego designu, zgromadzili się najwybitniejsi architekci, projektanci wnętrz i przedstawiciele mediów, aby na własne oczy zobaczyć salon, w którym można znaleźć meble znanych marek, takich jak Knoll, Moroso, Wilkhahn, Allermuir, Narbutas, Bulo czy wykładzin Milliken.

Celem spotkania było zaprezentowanie gościom marki, jej potencjału oraz showroomu, którego wielu specjalistów z branży nie miało okazji jeszcze odwiedzić. Wydarzenie rozpoczęło się od prezentacji poprowadzonej przez właściciela Aqiny – Marcina Zielińskiego. Opowiedział on o markach dystrybuowanych przez firmę oraz zaprezentował wyjątkowe realizacje, które powstały we współpracy ze znanymi pracowniami architektonicznymi.

Doskonałej atmosferze towarzyszyła klimatyczna muzyka oraz pyszny poczęstunek z Między Nami Café.

Zakres działań

Agencja OKK! wsparła zespół Aqiny w organizacji eventu. Zaprosiliśmy gości, zaprzyjaźnionych architektów oraz dziennikarzy. O spotkaniu komunikowaliśmy w mediach.

Efekty:

Odczarowaliśmy pechowy piątek 13-stego. Na spotkaniu pojawili się najwybitniejsi architekci, projektanci wnętrz i przedstawiciele mediów. Relacja z wydarzenia były szeroka komentowana w mediach drukowanych oraz online.