logo okk

OKK! design 2:0 - autorski cykl webinarów

Webinaria OKK! design

W kwietniu 2020, ze względu na brak możliwości organizacji naszego autorskiego cyklu OKK! design w formie spotkań na żywo, kontynuowaliśmy wydarzenie w formie cyklicznych webinarów. Podczas organizacji webinarów pozyskujemy Partnerów, patronaty medialne oraz szukamy tematów, które są istotne dla naszej społeczności. Współpracujemy z najbardziej cenionymi ekspertami w branży. Wśród prelegentów pojawili się między innymi: Robert Konieczny, Robert Majkut, architekt Magdalena Federowicz-Boule, prof. Jan Sikora, dr Szymon Hanczar, architekt Anna Koszela czy architekt Jacek Tryc.

Wydarzenia cieszą się dużą popularnością wśród mediów oraz architektów, projektantów, studentów kierunków związanych z projektowaniem wnętrz oraz wszystkich, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę na temat designu i architektury.

Każde spotkanie to okazja do wymiany zdań - uczestnicy mają możliwość zadawania pytań na czacie, a nasi prelegenci odpowiadają na nie na żywo.

Wszystkim, którzy nie mogą dołączyć do nas “na żywo” udostępniamy materiał wideo na naszych social mediach: kanale na YouTube oraz Facebooku.