logo okk

Wystawa „Laboratorium Rzeźby”

Premiera rzeźb Rafała Olbińskiego

ToTuart to galeria sztuki współczesnej, mieszcząca się w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Prezentuje dzieła wyselekcjonowanych artystów, a swoją ofertę dedykuje zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym (biura, hotele, czy przestrzenie komercyjne). Od 11 czerwca do końca sierpnia 2020 roku w Centrum Praskim Koneser w Warszawie Galeria ToTuart zorganizowała wyjątkową wystawę pt. Laboratorium Rzeźby. Zaprezentowano na niej ponad 200 dzieł polskich artystów. Przedsięwzięcie zakończyło się uroczystym finisażem, podczas którego miała miejsce premiera rzeźb Rafała Olbińskiego.

Na scenie pojawili się artyści, których rzeźby stały się częścią ekspozycji: Anna Wysocka, Rafał Olbiński oraz Oskar Zięta, a obok nich zasiadł wybitny architekt Bogdan Kulczyński z pracowni Kulczyński Architekt. W tak wyjątkowym towarzystwie prowadzono dyskusje o rzeźbie, jej roli w budynkach użyteczności publicznej oraz architekturze.

20 sierpnia 2020 roku w 1400-metrowej przestrzeni w Centrum Praskie Koneser artyści, architekci oraz przedstawiciele mediów mieli okazję podziwiać ekspozycję ponad 200 dzieł polskich rzeźbiarzy.

Zakres działań

Agencja OKK! była odpowiedzialna za promocję wystawy „Laboratorium Rzeźby” w mediach przez cały okres jej trwania, zdobycie patronów medialnych, organizację uroczystego finisażu i pozyskanie partnerów wydarzenia. Zadaniem agencji było również nawiązanie współpracy z influecerami, którzy cenią sztukę. Właścicielka agencji miała również przyjemność poprowadzić panel dyskusyjny na finisażu.

Efekty:
Patronatu nad wydarzeniem udzieliło aż 17 tytułów mediowych, a wśród partnerów uroczystego finisażu znalazły się takie marki jak BoConcept, Dealer BMW Auto Fus, Bang&Olfusen czy Nautilius. Wystawę odwiedziło ponad 5 tys. gości, w uroczystym finisażu wzięło udział około 200 zaproszonych gości w tym architekci i przedstawiciele mediów. Łącznie w mediach pojawiło się około 120 adnotacji o wydarzeniu.