logo okk

10. Urodziny Design Alive

O projekcie

„Design Alive” to uznany magazyn i portal traktujący o tematach związanych z architekturą, wnętrzami, modą, sztuką i stylem życia. Zbiory osobistych opowieści autorów urzekają treścią i wizualną oprawą, odkrywając przed czytelnikami fascynujące osobistości, miejsca i rzeczy. 03.12.2019 miała miejsce ósma gala Design Alive Awards. W warszawskim Syrenim Śpiewie Koneser poznaliśmy najlepszych Animatorów, Strategów i Kreatorów roku. Coroczne spotkanie z utalentowanymi twórcami stało się pięknym, podwójnym świętem – wręczenie nagród połączono z celebracją 10. urodzin marki Da. Gala design Alive Awards jest corocznym koktajlem idei, to czas spotkań, rozmów, podsumowań minionych lat i miesięcy, w trakcie których można obserwować, jak zmienia się oblicze polskiego designu.

Gala design Alive Awards jest corocznym koktajlem idei, to czas spotkań, rozmów, podsumowań minionych lat i miesięcy, w trakcie których można obserwować, jak zmienia się oblicze polskiego designu.

Zakres działań

Agencja OKK! wsparła Organizatorów gali – Redakcję Design Alive – w organizacji eventu. Zajęliśmy się zaproszeniem architektów, dziennikarzy, a także gości ze świata showbiznesu i uznanych artystów.

Efekty:

Zgodnie z założeniami na galę zawitały tłumy oczekiwanych gości – artyści, influencerzy, architekci, przedstawiciele mediów i firm związanych z designem oraz sztuką. Wydarzenie było szeroko komentowane w mediach drukowanych oraz online.