logo okk

OKK! PARTY

31 stycznia 2019 roku w designerskiej przestrzeni concept store Volvo Car przy ul. Marszałkowskiej 89 odbyła się pierwsza edycja OKK! PARTY – imprezy dedykowanej klientom, architektom, projektantom i mediom współpracującym z agencją OKK! Motywem przewodnim wieczoru było dobre wzornictwo.

Concept Store Volvo Car, partner eventu, to kompleksowa i nowoczesna przestrzeń, która łączy w sobie salon samochodowy Volvo, szwedzką kawiarnię, strefę VR oraz przestrzeń eventową. Przy Marszałkowskiej 89 można podziwiać luksusowe modele Volvo oraz umówić się na jazdę testową, nie tylko w świecie rzeczywistym, ale także z wykorzystaniem technologii VR! Napić się kawy
od najlepszych szwedzkich palarni oraz spróbować tamtejszych przysmaków i alkoholi. Wnętrze jest przykładem minimalistycznego nordyckiego designu w najlepszym wydaniu. Dom Volvo to także profesjonalna przestrzeń eventowa i konferencyjna w samym sercu Warszawy.

Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zaproszonych gości, a ożywione dyskusje, tańce i dobra zabawa trwały do… rana.

Zakres działań