logo okk

Otwarcie Galerii Ornament architekt Anny Koszeli-Krawczyk - 10.10.2019

Design od kuchni w Poznaniu

Galeria Ornament to miejsce wyjątkowe, nie tylko ze względu na styk architektury, sztuki i designu, ale również na swoją niepowtarzalną atmosferę. Nic dziwnego, że oficjalne otwarcie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Na wydarzeniu pojawiło się ponad 100 gości: architektów, przedstawicieli marek wnętrzarskich i mediów. 10 października 2019 r., przy ul. Puławskiej 43 odbyło się oficjalne otwarcie Galerii Ornament architekt Anny Koszeli-Krawczyk. Przestrzeń jest połączeniem showroomu, galerii sztuki i zarazem siedzibą Autorskiej Pracowni Architektury Wnętrz.

Otwarciu towarzyszył wernisaż wystawy prac fotograf Poli Esther i Briana Keitha Stephensa - cenionego amerykańskiego malarza.

Zakres działań

Do zadań agencji OKK! PR należała całościowa organizacja otwarcia. Zaproszenie gości – dziennikarzy i influencerów, kontakt z podwykonawcami, negocjacja cen, ustalenie patronatów medialnych, kontakt z Partnerami, prowadzenie wydarzenia, stworzenie tekstu o Galerii Ornament oraz relacji z eventu dla mediów.

Efekty:
W wydarzeniu uczestniczyło około 100 Gości – dziennikarzy, influencerów i architektów. Relacja z otwarcia oraz komunikat o Galerii Ornament były szeroko publikowane w mediach wnętrzarskich oraz kobiecych.