logo okk

Rozmowy o sztuce w Studio Forma 96

Sztuka we wnętrzu

Warszawskie Studio Forma 96, zajmujące się kompleksowym wyposażaniem wnętrz, przeobraziło tego wieczoru w przestrzeń spotkań i ożywionych dyskusji o sztuce i designie. Jego właściciele od prawie trzydziestu lat świadomie rezygnują z szybko przemijającego wzornictwa, oferując Polakom alternatywę, w postaci często ręcznie wykonywanych produktów firm, cieszących się ogromną renomą w świecie wzornictwa.

Na spotkaniu nie mogło zabraknąć odniesień do sztuki we wnętrzach. Zaproszeni na spotkanie architekci i przedstawiciele mediów dyskutowali o wykorzystaniu dzieł sztuki i ich umiejętnym wpisaniu w kontury domu. Dobrze zaprojektowana przestrzeń powinna stworzyć idealną scenografię dla eksperymentów artystycznych, służąc w równym stopniu właścicielom, jak i ich różnorodnym zbiorom.

 

 

Odbywające się w Studio Forma 96 spotkanie stało się pretekstem do rozmów o sztuce i wizjach architektów, którzy za jej pośrednictwem pomagają urzeczywistniać nasze marzenia o domu kompletnym i idealnym.

Zakres działań

Do zadań agencji OKK! PR należała kompleksowa organizacja eventu. Zaprosiliśmy również gości, w tym architektów i przedstawicieli mediów. O spotkaniu komunikowaliśmy w mediach.

Efekty:
W wydarzeniu uczestniczyło 20 architektów. Relacja z wydarzenia na szeroką skalę publikowana były w mediach branżowych – ukazało się ponad 30 publikacji.