logo okk

Sukces premierowego spotkania "Kolacja Architektów"

O projekcie

Jako agencja PR, specjalizująca się w obszarze architektury, designu i eventów, postanowiliśmy zadbać o dobrostan i potrzeby architektów, którzy cenią sobie osobiste spotkania, w atmosferze, sprzyjającej nawiązywaniu bliższych relacji. Ekskluzywna i unikalna formuła, skierowana do kameralnego grona uczestników, powstała z myślą o zapewnieniu gościom i partnerom komfortowych warunków. Z rozmów ze środowiskiem projektowym, przyjaciółmi agencji OKK! PR, wynika, że takie spotkania są potrzebne. 

Wybrana na premierę wydarzenia restauracja Opasły Tom, od samego początku istnienia zajęła szczególne miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. Podczas spotkania Szef Kuchni, Konrad Kowalski, zaskoczył gości, opowiadając o swoich fascynacjach kulinarnych i rysowaniu, podobnie jak architekt na desce kreślarskiej, pomysłów na nowe dania. Wydarzeniu towarzyszyła także miła niespodzianka – artystyczna biżuteria od lubiącej eksperymentować z formami marki ORSKA.

Partnerami spotkania byli: Barlinek, Carpet & More, Luminosfera, ernestrust, ORSKA, Teatr Wielki Opera Narodowa

Niezobowiązująca atmosfera, zachwycające estetyką wnętrza, dania szefa kuchni Konrada Kowalskiego, a także obecność gościa specjalnego, właścicielki restauracji, Agnieszki Kręglickiej, sprawiły, że goście zapamiętają ten wieczór na długo.

Zakres działań

„Kolacja Architektów” to autorski projekt agencji OKK! PR zainicjowany i wymyślony przez dyrektorkę zarządzającą naszą agencją Olgę Kisiel-Konopka. Nasze działania obejmowały organizację całego wydarzenia, wybór miejsca, pozyskanie partnerów, zaproszenie gościa specjalnego oraz gości kolacji. Zdobyliśmy również patronaty medialne.

Efekty:

W wydarzeniu wzięło udział grono najbardziej uznanych warszawskich pracowni architektonicznych oraz przedstawiciele mediów. O wydarzeniu szeroko pisały media z branży wnętrzarskiej i architektonicznej.

„Kameralna atmosfera, doskonałe menu, a przede wszystkim fantastyczny dobór gości, to „strzał w 10” agencji OKK! PR. Idea nieformalnych spotkań z pewnością wpisze się w nasz stały kalendarz spotkań. Czekamy na ciąg dalszy” – mówił po wydarzeniu jeden z Partnerów spotkania.