logo okk

Wieczór Architektów z Tomkiem Rygalikiem w 9design - 06.06.2019

Wieczór Architektów

6 czerwca, w salonie 9design przy ul. Lucerny 25 w Warszawie, odbył się pierwszy z cyklu Wieczór Architektów. Głównym punktem spotkania był wykład uznanego projektanta, kuratora i doktora sztuki Tomka Rygalika, połączony z zapowiedzią jego współpracy z marką Inspirium. Nowy dyrektor artystyczny zdradził wstępne założenia linii i bezsprzecznie oczarował gości piękną opowieścią o istocie designu.

Wieczór Architektów, który odbył się w warszawskim salonie 9design, zgromadził wielu przedstawicieli mediów i renomowanych pracowni architektonicznych. Gości powitała właścicielka marki – Anna Dobrzycka, która wraz z mężem Krystianem Dobrzyckim od 2009 roku prowadzi salon 9design, oferując klientom wyselekcjonowane przedmioty do wnętrz i meble od zagranicznych, a także polskich producentów.

Wyczekiwana przez wszystkich prelekcja Tomka Rygalika wprowadziła publiczność w merytoryczną, ale jakże inspirującą historię o znaczeniu kontekstu dla projektowania użytkowego. Pytania do prelegenta zatrzymało dopiero ogłoszenie konkursu i znakomity poczęstunek od zaprzyjaźnionej z salonem 9design restauracji Bejrut.

Podczas spotkania zebrani goście mogli w swobodnej atmosferze zapoznać się z wysmakowanymi ekspozycjami salonu 9design.

Zakres działań

Do zadań agencji OKK! należało pozyskanie patronatów medialnych cenionych mediów z branży wnętrzarskiej. Zaprosiliśmy również gości: w tym architektów, dziennikarzy. O spotkaniu komunikowaliśmy w mediach. Spotkanie prowadziła właścicielka agencji OKK! – Olga Kisiel-Konopka.

Efekty:
W wydarzeniu uczestniczyło ok. 60 gości, przede wszystkim architekci, dziennikarze. Zapowiedź i relacja z wydarzenia na szeroką skalę publikowane były w mediach branżowych.