FacebookInstagramYouTube

SAW na Warsaw Home 2019

SAW na Warsaw Home 2019

O Kliencie:
Stowarzyszenie Architektów Wnętrz zrzesza aktywnie działających polskich architektów wnętrz z wieloletnim doświadczeniem, posiadających własne pracownie i cieszących się największą renomą na rynku. Możliwość tworzenia i rozpowszechniania własnych wizji pozwoliła SAW zaistnieć, stać się rozpoznawalnym i realizować w tym, na czym zna się najlepiej. Głównym celem, jaki stawia sobe Stowarzyszenie jest zbudowanie nowego sposobu myślenia o bardzo ważnej, trudnej i przede wszystkim odpowiedzialnej profesji architekta wnętrz. Zawodu, który wymaga określonej ścieżki edukacyjnej, doświadczenia i podejmowania wielu trudnych wyzwań. Każdy z członków stowarzyszenia funkcjonuje w pewnej przestrzeni i obdarzony zaufaniem, z powodzeniem tworzy ją dla innych. Do stowarzyszenia należą ukształtowane osobowości świata architektury wnętrz. Są to architekci pracujący na co dzień z wymagającymi Klientami klasy premium, ludzie, którym od wielu lat ufają Inwestorzy oczekujący najwyższej jakości, kreatywności i wiedzy a przede wszystkim pasji. To pracownie z określonym portfolio, znane marki oraz najbardziej opiniotwórcze nazwiska w środowisku.

Zakres działań:
Do zadań agencji OKK! należało zapewnienie obecności Stowarzyszenia Architektów Wnętrz podczas targów Warsaw Home 2019 - ustalenie lokalizacji i wymiarów stoiska, wsparcie w jego tworzeniu, pozyskanie partnerów, a także organizację panelu dyskusyjnego na Design Forum. Ponadto agencja odpowiadała za promocję przestrzeni, moderację debaty na scenie głównej i relacjonowanie wydarzenia.

Efekty:
Stoisko SAW podczas Warsaw Home 2019 powstało w prestiżowej hali F. Wśród partnerów stoiska znaleźli się: Antalis, AQINA, Milliken, OKK!, Kreon, Miele oraz LUTRON. Przestrzeń cieszyła się dużym zainteresowaniem branży oraz wszystkich ceniących architekturę i wzornictwo. Podczas Design Forum, na scenie głównej Warsaw Home odbył się panel, mający przybliżyć założenia i cele Konkursu Wnętrze Roku 2019. W rozmowie uczestniczyli: prezes SAW Paweł Sokół, przewodniczący jury Robert Majkut, Katarzyna Kuo Stolarska, współzałożycielka SAW oraz komisarz konkursu, Jacek Tryc. Dyskusję na temat Konkursu Wnętrze Roku 2019 SAW poprowadziła Olga Kisiel-Konopka - właścicielka OKK!. Relacja z targów ukazała się w wielu branżowych mediach.

SAW na Warsaw Home 2019
SAW na Warsaw Home 2019
SAW na Warsaw Home 2019
SAW na Warsaw Home 2019
SAW na Warsaw Home 2019

Cette proximité immédiate a en outre, permis un fort développement des interactions entre activités universitaires, cliniques et de recherche. Chaque année, la Faculté de Médecine inscrit environ 2000 étudiants. Elle leur assure une formation complète de la sortie du secondaire jusqu'à la thèse de cialis http://www.cialisgeneriquefr24.com Docteur en Médecine.