logo okk

Design od kuchni w Poznaniu - 14.11.2019

Design od kuchni w Poznaniu

14 listopada 2019 r. w kulinarnej przestrzeni poznańskiego Spotu pojawiły się znane pracownie z całej Wielkopolski, poszukujące wiedzy o rozwiązaniach technologicznych i nowościach produktowych firm Comitor i Cosentino. Przygotowane prezentacje przybliżały zebranym trendy obowiązujące w nowoczesnych kuchniach, a gościem specjalnym spotkania był znakomity kucharz Aleksander Baron.

Spotkanie uświetnił live cooking w wykonaniu Aleksandra Barona. W towarzystwie wielkoformatowych powierzchni Dekton i konglomeratów kwarcowych Silestone, kucharz przygotował dla gości zapiekanego sandacza w bulionie oraz deser z wędzonym bałtyckim bursztynem.

Dania mistrza powstawały przy mobilnej wyspie kuchennej, z wysuwanym z blatu okapem Panorama firmy NOVY.

Zakres działań

Do zadań agencji OKK! należała kompleksowa organizacja eventu. Pozyskaliśmy patronat medialny cenionych mediów z branży wnętrzarskiej. Zaprosiliśmy również gości, w tym architektów. O spotkaniu komunikowaliśmy w mediach.

Efekty:
W wydarzeniu uczestniczyło 40 architektów. Zapowiedź i relacja z wydarzenia na szeroką skalę publikowana były w mediach branżowych – ukazało się ponad 40 publikacji.