logo okk

Design od kuchni w Poznaniu - 14.11.2019

Design od kuchni w Sopocie

26 września 2019r. w Trójmieście odbyła się kolejna edycja cyklu Design od Kuchni. Na spotkaniu zorganizowanym przez Comitor, Cosentino i Studio Estima, pojawiło się kilkudziesięciu najlepszych trójmiejskich architektów. Przygotowane przez gospodarzy prezentacje przybliżyły zebranym najnowszą ofertę marek, a także trendy obowiązujące we współczesnych kuchniach. Gościem specjalnym spotkania był Aleksander Baron.

Znane sopockie Studio Estima, oferujące na co dzień kuchnie, meble i oświetlenie marek premium, posłużyło jako miejsce spotkania największych autorytetów z branży wnętrz kuchennych. O konglomeratach kwarcowych Silestone i powierzchni ultrakompaktowej Dekton opowiedział Andrzej Włodarczyk, Account Manager Cosentino, odpowiedzialny za Pomorze i Wielkopolskę. Robert Walter, Członek Zarządu Comitor mówił o marce BLANCO, a Anna Bedyniak-Bielińska, Marketing Manager Comitor, podzieliła się z uczestnikami swoim doświadczeniem w zakresie innowacyjnych urządzeń AGD; produktów marek Blanco, Novy czy Küppersbusch, słynących z jakości i nowatorskich rozwiązań. Goście spotkania mieli okazję przekonać się osobiście, jak pracują urządzenia oraz poznać ich zalety m.in. w mobilnym centrum Blanco.

Spotkanie uświetnił live cooking w wykonaniu Aleksandra Barona.

Zakres działań

Do zadań agencji OKK! należała kompleksowa organizacja eventu. Pozyskaliśmy patronat medialny cenionych mediów z branży wnętrzarskiej. Zaprosiliśmy również gości, w tym architektów. O spotkaniu komunikowaliśmy w mediach.

Efekty:
W wydarzeniu uczestniczyło ponad 40 architektów. Zapowiedź i relacja z wydarzenia na szeroką skalę publikowana były w mediach branżowych – ukazało się ponad 40 publikacji.