logo okk

Grand Opening Cosentino w Polsce

Grand Opening Cosentino

14 września 2018 r., Grupa Cosentino, hiszpańska firma o zasięgu globalnym, będąca liderem w produkcji i dystrybucji innowacyjnych materiałów powierzchniowych dla branży architektonicznej i wzornictwa, zainaugurowała swoją obecność w Polsce. Podczas tego spektakularnego wydarzenia obecnych było około 200 osób. Wśród nich znalazła się liczna grupa klientów i współpracowników firmy, przedstawiciele instytucji rządowych i pozarządowych, projektanci i architekci, autorytety z branży wnętrzarskiej oraz pracownicy mediów środkowoeuropejskich. Spotkanie poprowadziła ceniona krytyk designu, dr Krystyna Łuczak-Surówka. Uczestnicy inauguracji mieli też okazję wysłuchać jej wyjątkowej prelekcji. Swoją obecnością spotkanie uświetnił także światowej sławy designer – Robert Majkut, który oczarował wszystkich opowieścią o kamieniu w architekturze.

W evencie uczestniczyli oficjalni przedstawiciele Ambasady Hiszpanii, w tym Ambasador Francisco Javier Sanabria Valderrama, Radca do spraw Ekonomicznych i Handlowych Mariano Muñoz oraz Marcin Siemdaj, Dyrektor Agencji Promocji Regionu Andaluzji Extenda.

 

Wieczór uatrakcyjniała także muzyka na żywo, połączona z pokazami tańca flamenco.

Zakres działań

Do zadań agencji OKK! należało stworzenie koncepcji wydarzenia, jego kompleksowa organizacja oraz promocja. Pozyskaliśmy patronat medialny cenionych mediów z branży wnętrzarskiej. Zaprosiliśmy również gości: w tym architektów, projektantów oraz dziennikarzy. Dla uczestników przygotowaliśmy gift packi z upominkami od Cosentino. Zadbaliśmy także o nagrody w specjalnym konkursie dla uczestników eventu. Koordynowaliśmy wszelkie kwestie techniczne, do naszych zadań należał także wybór cateringu. O wydarzeniu komunikowaliśmy w mediach (zaproszenie, relacja).

Efekty:
Event był szeroko komentowany w mediach. Na jego temat ukazało się ponad 40 publikacji. W wydarzeniu wzięło udział ok. 200 osób.