logo okk

Premiera nowej kolekcji Cosentino

Silestone Sunlit Days

Premiera najnowszej kolekcji Cosentino, która odbyła się w warszawskiej restauracji Tajemniczy Ogród Wilanów, zgromadziła wielu przedstawicieli mediów, renomowanych biur architektonicznych i producentów mebli, pracujących z produktami Cosentino od lat. Gości powitała Anna Dec, po czym głos zabrali Miguel Sierra i Łukasz Warzybok, Dyrektorzy Generalni polskich Centrów Cosentino, zlokalizowanych w Warszawie i Katowicach.

Po prezentacji kolekcji rozpoczął się prowadzony przez Annę Dec panel dyskusyjny „Zrównoważony rozwój w architekturze: trend, konieczność czy odpowiedzialność” z udziałem znakomitych gości: Ewy Trzcionki (wykładowczyni SWPS/SOF, ekoetyczki i doradczyni biznesowej), Anety Konowrockiej (Cosentino), Michała Bachowskiego (Noizz) oraz prof. Jana Sikory (Sikora Wnętrza). Zaproszeni goście dyskutowali m.in. o globalnych trendach i zastanawiali się czym jest zrównoważona architektura oraz na czym polega współczesne projektowanie proekologiczne.

 

23 czerwca w Tajemniczym Ogrodzie Wilanów odbyła się premiera najnowszej kolekcji Cosentino – Silestone Sunlit Days.

Zakres działań

Do zadań agencji OKK! należało stworzenie koncepcji wydarzenia, jego kompleksowa organizacja oraz promocja. Zaprosiliśmy gości: w tym architektów, dziennikarzy. Dokonaliśmy wyboru prowadzącej. Koordynowaliśmy również kwestie techniczne tj. nagłośnienie. O wydarzeniu komunikowaliśmy w mediach.

Efekty:
W wydarzeniu uczestniczyło ok. 120 gości, przede wszystkim architekci, dziennikarze, partnerzy biznesowi. Zapowiedź i relacja z wydarzenia na szeroką skalę publikowane były w mediach branżowych.