logo okk

Premiera nowej kolekcji Silestone Sunlit Days

Premiera nowej kolekcji Cosentino

Premiera najnowszej kolekcji Cosentino, która odbyła się w warszawskiej restauracji Tajemniczy Ogród Wilanów, zgromadziła wielu przedstawicieli mediów, renomowanych biur architektonicznych i producentów mebli, pracujących z produktami Cosentino od lat. Gości powitała Anna Dec, po czym głos zabrali Miguel Sierra i Łukasz Warzybok, Dyrektorzy Generalni polskich Centrów Cosentino, zlokalizowanych w Warszawie i Katowicach.

Po prezentacji kolekcji rozpoczął się prowadzony przez Annę Dec panel dyskusyjny „Zrównoważony rozwój w architekturze: trend, konieczność czy odpowiedzialność” z udziałem znakomitych gości: Ewy Trzcionki (wykładowczyni SWPS/SOF, ekoetyczki i doradczyni biznesowej), Anety Konowrockiej (Cosentino), Michała Bachowskiego (Noizz) oraz prof. Jana Sikory (Sikora Wnętrza). Zaproszeni goście dyskutowali m.in. o globalnych trendach i zastanawiali się czym jest zrównoważona architektura oraz na czym polega współczesne projektowanie proekologiczne.

 

20 sierpnia 2020 roku w 1400-metrowej przestrzeni w Centrum Praskie Koneser artyści, architekci oraz przedstawiciele mediów mieli okazję podziwiać ekspozycję ponad 200 dzieł polskich rzeźbiarzy.

Zakres działań

Do zadań agencji OKK! należało stworzenie koncepcji wydarzenia, jego kompleksowa organizacja oraz promocja. Zaprosiliśmy gości: w tym architektów, dziennikarzy. Dokonaliśmy wyboru prowadzącej. Koordynowaliśmy również kwestie techniczne tj. nagłośnienie. O wydarzeniu komunikowaliśmy w mediach.

Efekty:
W wydarzeniu uczestniczyło ok. 120 gości, przede wszystkim architekci, dziennikarze, partnerzy biznesowi. Zapowiedź i relacja z wydarzenia na szeroką skalę publikowane były w mediach branżowych.