logo okk

Nowa inicjatywa OKK! PR w kooperacji z KinoGram

Kino Architektek

W lipcu 2023 roku w kinie KinoGram odbyło się pierwsze spotkanie, podczas którego poza możliwością poznania świetnej europejskiej kinematografii, tworzono wartościowe relacje i dialog pomiędzy różnymi historiami projektowymi. 

Kierując się doświadczeniem, które zdobyła podczas kilkunastoletniej współpracy z architektami, Olga Kisiel-Konopka postanowiła stworzyć wydarzenie dedykowane kobietom z branży. Dużą część agencji OKK! PR tworzą właśnie kobiety, dlatego firma wierzy w ich siłę twórczą i wyjątkowość budowanych przez nie relacji. Właścicielka agencji chcąc wyjść naprzeciw potrzebom, zdecydowała się na zorganizowanie przestrzeni do dialogu między architektkami, projektantkami wnętrz a markami, osadzonym w odpowiednim do tego miejscu.

Po inspirującej rozmowie goście obejrzeli film „W trójkącie” w reżyserii Rubena Östlunda. To nagrodzona Złotą Palmą komedia, której akcja rozgrywa się na luksusowym jachcie, pośród najbogatszych ludzi świata.

Partnerami wydarzenia byli: Carpets&More, EGOE, OMNIRES Kontakt Simon, Greston

Gościem specjalnym premierowego spotkania Kina Architektek była Małgorzata Szczepańska, redaktor naczelna Elle Decoration.

Zakres działań

Kino Architektek to nowy, autorski projekt agencji OKK!. Stworzyliśmy koncepcję wydarzenia, pozyskaliśmy partnerów spotkanie. Zaprosiliśmy gościa specjalnego oraz gości wydarzenia.

Efekty:
W wydarzeniu uczestniczyło ponad 40 architektek. Wydarzenie było szeroko komentowane w SoMe gości. Relacja z wydarzenia ukazała się w licznych mediach branżowych.