logo okk

Otwarcie studio CHŁODNA 11 CONCEPT - 18.09.2019

Włoskie lustra w centrum Warszawy

18 września 2019 r. w centrum Warszawy miało miejsce otwarcie studio CHŁODNA 11 CONCEPT – wyłącznego dystrybutora marki J&J glass & design – producenta między innymi ekskluzywnych włoskich luster. Wydarzenie zgromadziło wielu znakomitych gości, a wśród nich architektów, projektantów i przedstawicieli mediów.

Klimatyczna przestrzeń CHŁODNA 11 CONCEPT zachwyca wyszukanymi lustrami. Otwarcie studio J&J glass & design pozwoliło zaproszonym gościom poznać z bliska ekskluzywne włoskie zwierciadła. Marka zajmuje się produkcją wyoblonego i odlewanego szkła od 1985 roku. W swojej ofercie posiada cztery linie produktów: płytki ścienne, lustra, meble łazienkowe z umywalkami i konsole. Każdy z nich rodzi się z symbiozy techniki przemysłowej, doświadczenia rzemieślnika z poszanowaniem ekologii.

 

Wydarzenie poprowadziła założycielka agencji OKK! PR, Olga Kisiel-Konopka. 

Zakres działań

Do zadań agencji OKK! należało stworzenie koncepcji wydarzenia, jego kompleksowa organizacja oraz promocja. Pozyskaliśmy patronat medialny cenionych mediów z branży wnętrzarskiej. Zaprosiliśmy również gości: w tym architektów, dziennikarzy. Spotkanie poprowadziła właścicielka agencji OKK! PR – Olga Kisiel-Konopka.

Efekty:
W wydarzeniu uczestniczyło ok. 50 gości, przede wszystkim cenieni architekci i dziennikarze. Na jego temat ukazało się około 50 publikacji – zapowiedź i relacja na szeroką skalę komentowane były w mediach branżowych.