logo okk

Otwarcie Vector+

Vector+

26 września 2019 r. odbyło się uroczyste otwarcie pierwszej biurowej inwestycji firmy Profbud oddanej do użytku już w czerwcu. W dniu premierowego otwarcia Vector+ odwiedziło kilkuset gości, wśród nich między innymi przyjaciele marki i ambasadorka Profbud, Agnieszka Radwańska.

Wieżowiec biurowo-usługowy Vector+, zlokalizowany na warszawskiej Woli przy ul. Obozowej 57, przyciąga wzrok już z daleka. Dwie charakterystyczne wieże o wysokości 15 i 7 kondygnacji oferują 13,5 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni. Największą część obiektu, czyli ponad 12 tysięcy metrów kwadratowych, stanowi nowoczesna powierzchnia biurowa. Budynek mieści się tylko 3,6 kilometra w linii prostej od centrum stolicy.

PROFBUD – firma z polskim kapitałem i wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów deweloperskich. Vector+ to jeden z pierwszych budynków biurowych, od podstaw prowadzony przez PROFBUD.

Goście zachęceni przez prowadzącego galę, Krzysztofa „Jankesa” Jankowskiego, mieli okazję zwiedzić biurowiec z pracownikami firmy w roli przewodników.

Zakres działań

Do zadań agencji OKK!PR należało doradztwo w tworzeniu koncepcji, wsparcie komunikacyjne, zaproszenie na event dziennikarzy z dość wąskiej listy mediów branżowych i opieka nad nimi podczas wydarzenia. Zajęliśmy się ustaleniem Partnerów eventu i negocjowaliśmy warunki współpracy. Do naszych zadań należało stworzenie dwóch komunikatów, relacji z uroczystego otwarcia Vector+ i tekstu o samym biurowcu w kontekście jego ekologicznej strony i energooszczędnych udogodnień.

Efekty:
W wydarzeniu uczestniczyła ustalona liczba dziennikarzy branżowych z listy założonych mediów. Relacja z wydarzenia i komunikat prasowy o Vector+ na szeroką skalę publikowana były w mediach branżowych, ogólnoinformacyjnych i liefestyle – ukazało się ponad 70 publikacji.