logo okk

BĄDŹMY W KONTAKCIE

PREMIERA KONTAKT SIMON 55

W industrialnej przestrzeni domu handlowego Mysia 3 w Warszawie miała miejsce uroczysta premiera kolekcji „Simon 55” wiodącego producenta osprzętu elektroinstalacyjnego – firmy Kontakt-Simon. Nowa linia łączników i gniazd została przedstawiona gronu ekspertów: architektom, architektom wnętrz, stylistom i przedstawicielom czołowych mediów wnętrzarskich. 

W towarzystwie drewna, kamienia, skóry, okładzin i tkanin w wysublimowanych barwach łączniki z kolekcji „Simon 55” zaprezentowały w trzech artystycznych material boardach Jola Skóra i Anna Olga Chmielewska. Twórczynie agencji kreatywnej i projektowej JAM Kolektyw przedstawiły uczestnikom spotkania swoje realizacje, które współgrają z nową linią Kontakt-Simon. Dziesięć moodboardów w różnych stylach z produktami z kolekcji „Simon 55” stworzyła specjalnie na warszawską premierę architekt wnętrz Karolina Szyszka z pracowni Nono.

Przez cały proces projektowania wnętrza 500-metrowego salonu fryzjerskiego Sylwii Gaczorek przeprowadził gości wydarzenia architekt wnętrz Jan Sikora, wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Architekt Jacek Tryc, opowiedział uczestnikom spotkania o swojej fascynacji Spitsbergenem, miejscem, w którym odnajduje spokój i odpoczywa. Jest ono dla niego także cennym źródłem natchnienia.

Spotkanie prowadziła dziennikarka telewizyjna Katarzyna Jaroszyńska.

Zakres działań

Do zadań agencji OKK! należało stworzenie koncepcji wydarzenia, jego kompleksowa organizacja oraz promocja. Zaprosiliśmy gości: w tym architektów, dziennikarzy. Dokonaliśmy wyboru prowadzącej oraz gości specjalnych. Koordynowaliśmy również kwestie techniczne tj. nagłośnienie. Odpowiadaliśmy za foto i wideo relację. O wydarzeniu komunikowaliśmy w mediach.

Efekty:
W wydarzeniu uczestniczyło ponad 150 gości, przede wszystkim architekci, dziennikarze. Relacja z wydarzenia na szeroką skalę publikowane były w mediach branżowych.