logo okk

Spotkanie w showroomie Forestile

La Grande Bellezza!

21 lutego 2019 r. na warszawskim Muranowie zagościł prawdziwie włoski klimat! Wszystko z powodu showroomu Forestile – organizatora kameralnego spotkania dla architektów, projektantów i przedstawicieli mediów. Event poświęcony był włoskiej marce Listone Giordano oraz kolekcji wyjątkowych parkietów drewnianych Natural Genius, która powstała przy współpracy z designerami takiej klasy jak Patricia Urquiola, Michele De Lucchi czy Daniele Lago.

Gościem specjalnym wydarzenia była Monica Mecocci – przedstawicielka Listone Giordano, która przybyła na spotkanie prosto z włoskiej Perugii, aby opowiedzieć o fascynujących początkach marki, filozofii jej właścicieli – rodzinny Margaritelii oraz innowacjach technologicznych i designie najwyższej klasy. Podczas prezentacji zebrani mieli okazję obejrzeć spektakularny film, który pozwala poznać artystyczną stronę Listone Giordano. Nagranie opowiada o fascynującej instalacji muzycznej, która poprzez rejestrację dźwięków z wnętrza drzew tworzy z dębów lasu Città della Pieve w Umbrii zadziwiające instrumenty muzyczne.
Po prezentacji przyszedł czas na degustację organicznego wina z regionu Perugia produkowanego przez rodzinę Margaritelli, tradycyjne włoskie jedzenie, muzykę na żywo a przede wszystkim rozmowy o parkietach i najlepszym designie!

Spotkanie zorganizowało Forestile przy współpracy z agencją OKK! PR. Forestile to salon ekskluzywnych parkietów drewnianych oraz generalny dystrybutor Listone Giordano na rynek polski. Firmę 25 lat temu stworzyli Joanna i Grzegorz Jezierscy. W warszawskim showroomie Forestile znajduje się szeroka gama produktów, dzięki temu klienci mogą pozwolić sobie na bezpośredni kontakt z surowcem, z którym później będzie częścią ich domów przez długie lata. Firma, podobnie jak Listone Giordano, odznacza się pro-ekologicznym podejściem zarówno do zasad produkcji parkietów, jak i materiałów wykorzystywanych do ich montażu oraz pielęgnacji.

Gościem specjalnym wydarzenia była Monica Mecocci – przedstawicielka Listone Giordano, która przybyła na spotkanie prosto z włoskiej Perugii.

Zakres działań

Do zadań agencji OKK! należało stworzenie koncepcji wydarzenia, jego kompleksowa organizacja oraz promocja. Pozyskaliśmy patronat medialny cenionych mediów z branży wnętrzarskiej. Zaprosiliśmy również gości, w tym architektów i przedstawicieli mediów. O spotkaniu komunikowaliśmy w mediach. Event prowadziła właścicielka agencji OKK! – Olga Kisiel-Konopka.

Efekty:
W wydarzeniu uczestniczyło ok. 60 gości, przede wszystkim architekci i przedstawiciele mediów. Zapowiedź i relacja z wydarzenia na szeroką skalę publikowana były w mediach branżowych – ukazało się ponad 50 publikacji.