logo okk

Anna Orska pierwszym gościem cyklu DOMOpasje

DOMOpasje

Pierwsza odsłona nowej serii spotkań DOMOpasje odbyła się 19 marca 2024 r. w przestrzeni Centrum Designu Domoteka. Gościem specjalnym wydarzenia była Anna Orska, uznana polska projektantka biżuterii, założycielka marki Orska i dyplomowany doktor habilitowany sztuk plastycznych. Orska to także wyznawczyni autorskiej filozofii projektowej, która nierozerwalnie splata się z jej filozofią życia. To filozofia, której rytm nadają niespieszne procesy natury oraz osobista pasja do eksploracji najodleglejszych miejsc globu i odkrywania tego, co – choć pozornie tak inne – jest nam ostatecznie bardzo bliskie. Jednym ze znaków rozpoznawczych twórczości Orskiej jest przywiązanie do tradycyjnego rzemiosła i pracy manualnej.

Prezentacja najnowszej kolekcji marki Orska połączona była z projekcją filmu pokazującego swoistą filozofię pracy projektowej, a także pasjonującą filozofię życia Anny Orskiej.

Zakres działań

Agencja OKK! PR brała udział w tworzeniu koncepcji cyklu spotkań DOMOpasje. Do naszych zadań należała kompleksowa organizacja wydarzenia. Zaprosiliśmy gości: architektów i dziennikarzy. Ustaliliśmy gościa specjalnego. Odpowiadaliśmy za fotorelację. O wydarzeniu komunikowaliśmy w mediach.

Efekty:
W wydarzeniu uczestniczyło ponad 60 gości. Relacje z wydarzenia na szeroką skalę publikowane były w SoMe i mediach.