logo okk

Domoteka przedstawia plany na 2024 rok

Design w samym centrum

Centrum Designu Domoteka w Warszawie zaprezentowało swoje ambitne plany na rok 2024 podczas niedawnego spotkania prasowego. Celem jest jeszcze mocniejsze podkreślenie pozycji Domoteki jako miejsca z wysokiej jakości kolekcjami marek wnętrzarskich oraz przestrzeni dla projektantów i pasjonatów designu.

W planach na ten rok znajdują się powrót cieszącego się popularnością wydarzenia DOMOdesign, nowy cykl spotkań DOMOpasje oraz wystawy sztuki. Dodatkowo, program Ambasadorzy Domoteki, który obejmuje udział cenionych architektów wnętrz, ma za zadanie rozszerzyć ofertę dla klientów poprzez bliższą współpracę z ekspertami.

W kalendarzu na 2024 rok przewidziano także liczne wystawy, w tym prezentację prac renomowanych pracowni architektonicznych i stowarzyszenia Nów.

Domoteka, będąca pierwszym w Polsce obiektem handlowym całkowicie dedykowanym designowi, ma za zadanie nie tylko oferować produkty, ale także inspiracje i wiedzę wzorniczą.

Zakres działań

Do zadań agencji OKK! PR należała organizacja wydarzenia. Zaprosiliśmy gości: dziennikarzy i ambasadorów Domoteki. Odpowiadaliśmy za fotorelację. O wydarzeniu komunikowaliśmy w mediach.

Efekty:
W wydarzeniu uczestniczyło ponad 40 gości. Relacje z wydarzenia na szeroką skalę publikowane były w SoMe i mediach branżowych.