logo okk

Kolejne spotkanie z cyklu "Kolacja Architektów"

"Kolacja Architektów"

W 2024 roku kontynuujemy zapoczątkowany w 2023 roku cykl „Kolacji Architektów”. Jest to autorska inicjatywą naszej agencji. Dobór miejsca, jak i gości nie był oczywiście przypadkowy.

Wnętrze restauracji Kieliszki na Próżnej zachwycało zebranych przestrzenią zaprojektowaną przez utalentowane, zaproszone przez nas architektki – Bibiannę Stein-Ostaszewską i Elę Kitę. Ich arcydzieło dopełniały niezwykłe lampy autorstwa artysty Marka Bimera, który wraz z córką i managerką Natalią Bimer również zasiedli w naszym gronie jako Goście Specjalni. Restauracja Kieliszki na Próżnej zdobyła międzynarodowe wyróżnienie Bib Gourmand w przewodniku MICHELINE GUIDE RESTAURANTS jak i Star Wine List za lekką kuchnię będącą nowoczesną interpretacją klasycznych polskich dań. Taką też ucztą – składającą się z 4 daniowego menu w akompaniamencie muzyki na żywo zostaliśmy ugoszczeni podczas kolacji.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym wydarzeniu, tworząc wspólnie niezapomniane chwile pełne smaku, sztuki i inspiracji. Będzie ich więcej! Partnerami spotkania byli: Parkiet Hajnówka, Basen System, OMNIRES, Arc-Interiors, Kontakt-Simon, Carpets&More, Ceramika Paradyż, Krayna, Orska, BoConcept

Projekt ma charakter kameralnych spotkań zaprzyjaźnionych z OKK! PR marek z czołowymi polskimi architektami. 

Zakres działań

„Kolacja Architektów” jest nową inicjatywą Olgi Kisiel-Konopki, agencji OKK! PR. Projekt ma charakter kameralnych spotkań zaprzyjaźnionych z agencją marek z czołowymi polskimi architektami. Odbywać się będzie w miejscach szczególnych na mapie Warszawy, których oprawa sprzyja opowiadaniu historii wybranych projektów, nieformalnym rozmowom oraz dzieleniu się swymi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Dodatkowe wrażenia zapewnić ma wyśmienita oprawa kulinarna.

Efekty:
W kolacji uczestniczyło 40 architektów. Atmosfera kameralności sprzyjała otwartej wymianie myśli i doświadczeń między uczestnikami. Architekci mieli okazję nie tylko dzielić się swoimi spostrzeżeniami, ale również poznać się nawzajem w mniej formalnej atmosferze. Oprawa kulinarna była wyśmienita, co dodatkowo umocniło przyjemność z uczestnictwa w spotkaniu.